10 Nisan 2017 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #126 : DIANNE BRILL FAR NO : 19

Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size yurt dışından aldığım ve keşke daha fazla rengini alsaydım dediğim bir fardan bahsetmek istiyorum. Bu far Dianne Brıll markasının bir tekli farı. Almanya da çok yaygın ve bilinen bir marka mıdır bilmiyorum ama ben ilk defa duydum.
Açıkçası her zaman olduğu gibi ilk ambalajlarına bayılıp ta standa yaklaşmıştım. Çok şık dikdörtgen ince kibar bir ambalajı var. Renklerine bakınca da oldukça güzel tonlar olduğunu görüp 3-4 rengini aldım. Hatta fark etmeden aynı renkten iki tane almışım.
Bugün bahsedeceğim rengi 19 numaralı olan rengi. Bu renge Stormy Rainbows Lace adını vermiş firma… Bende pek gökkuşağı izlenimi vermedi ama kesinlikle ipek gibi bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Farın rengini tek bir renk söyleyerek tanımlamam mümkün değil çünkü içerisinde hem kiremit rengi hem bordo hem kahve tonlarını barındırıyor. Aynı zamanda çok minik simlere sahip olan bu far hem gece hem gündüz kullanılabilir.
Aşırı pigmentli değil belki ama çok güzel kalıcı ve sürdüğünüzde çok doğal duruyor. Simler yüzünüze bir ışıltı veriyor ama kesinlikle parlak parlak durmuyor. Tozutma çok fazla yapmadı. Hem fırça ile hem aplikatörle kullandım ikisinden de iyi sonuç aldım. Far bazı ile kullandığınızda renk çok daha canlı ve belirgin hale geliyor özellikle gece kullanacağınızda bazla denemenizi öneririm.
Aranızda bu markayı duyan ve bana başka renklerini önerebilecek olan varsa çok sevinirim çünkü renklerini çok beğendim.
 
REEC.
 

1 yorum: