22 Nisan 2017 Cumartesi

OJE İNCELEMESİ #48 : HM - PINK

Merhaba arkadaşlar,

HM markalı oje denemelerimize yine devam ediyorum. Buseferki ojemiz klasik seriden Pink yani pembe rengi. Minik dikdörtgen cam bir şişesi var. Siyah plastik bir kapağı olan şişe gayet sade tasarlanmış. En çok ilgimi çeken kısmı Türkiye de imal edilmiş olması oldu. Diğer şişelerde böyle yazıyormuydu hiç hatırlamıyorum ama bu seferkinde dikkatimi çekti.
Rengi tam bir bebek pembesi. Yapısı oldukça sıvı çok akışkan hatta aldığınızda fırçadan hemen akıyor. Tabii bu kadar likit yapıda olduğu için sürmesi kolay oldu ama çok dağıldı tırnakta dikkat etmek lazım. Tek katta neredeyse hiç oje varmış gibi değildi daha çok pembe alt tonlu parlatıcı sürmüş gibiydim. Çift kat sürdüğümde şişedeki rengi elde edebildim. Fakat tırnak etlerime çok fazla bulaştı akışkan olduğu için fırça ile kontrol etmekte zorlandım.Rengi bana pek uygun değil zaten normalde çok fazla pembe tonları sevmem eğer almam gerekirse şeker pembe tonlarını tercih ederim. Bu ojeyi de daha çok nüde etki sağlarım diye almıştım ama pek öyle olmadı. Bir de benim sürüşümde mi bir sorun var yoksa bazı ojelerin yapısında mı sorun var tam anlayamadım ama fırçayı ilk dokundurduğum noktada iz bırakmadan süremiyorum. Her ojede yapmıyorum böyle o nedenle henüz neden olduğunu bulamadım ama bu ojede de aynı sorunla karşılaştım.

İçinizde benimle aynı sorunu yaşayan benim gibi iz oluşturan var mı? Neden kaynaklandığını ya da nasıl kurtulacağımı bilen varsa lütfen yardımcı olsun bana sürüş tekniğim mi sıkıntılı yoksa ojelerde mi sorun var tam emin değilim.

 

REEC

3 yorum:

  1. Eğer daha önceki ojelerde yaşamadıysa o zaman ojeden kaynaklı bir sorun olabilir beybi abla. Bazen bende aynı sorunu yaşıyorum ama bu ojeyi daha önce kullanmadım :(

    YanıtlaSil
  2. Ben de h&m ojede iz sorunu yaşadım canım ama renklerinden dolayı baya oje depoladım. Çoğunda aynı sorunu yaşamasam da genel olarak bende de iz bıraktığını söylebilirim. Ayrıca renk tam nail art yapmaya uygunmuş, mutlulukla kullan <3 :))

    YanıtlaSil
  3. Bence de ojeden kaynaklı. İki kat sürün hatta üç o izleri kaybetmek için. Bu tatlı pembe tonunu ben severim, size de yakışmış. Güle güle kullanın

    YanıtlaSil