8 Nisan 2017 Cumartesi

OJE İNCELEMESİ #46 : HM - PERFECT NUDE

Merhaba arkadaşlar;

Bugün yine HM nin indiriminden aldığım bir minik ojecikten bahsedeceğim. Yine bir önceki yazımda bahsettiğim gibi minik silindir bir şişesi olan bir oje bu. Beyaz bir kapağı var ve üzerinde parlak renkte harflerle İngilizce tırnak yazılmış. Tasarımı çok hoş ve kibar diye düşünüyorum ayrıca küçük şişe olması da benim için gayet iyi oluyor.

Rengi tam olarak adı üzerinde tam bir nüde tonu. Benim elime rengi tam uydu. Bazen nüde diye aldığım ojeler ellerime uymuyor çok açık ya da çok koyu kalabiliyor. Ama bunun tonu o kadar denk geldi ki bu nedenle çok sevdim.

Ojenin sürümü gayet güzel kurumasından da çok memnunum. Fakat dağılımında daha doğrusu ilk sürdüğüm yerde leke fırça izi oluşmasında bir sıkıntı yaşadım. Benden de kaynaklı olabilir emin değilim ojeyi ilk değdirdiğimiz tırnağın dip bölgesinde fırçanın izi kalıyor. Yatay sürmeyi denedim fırçaya daha az ve daha çok oje alıp da sürmeyi de denedim ama o izden kurtulamadım.

Renginden ve yapısından memnun kaldığım bu ojeyi iz korkusuna çok fazla kullanamıyor olsam da oldukça memnunum. Sizin de bu şekilde bir sorunla karşılaştığınız oldumu nasıl bir çözüm buldunuz ya da bulabildiniz mi bana da yardımcı olursanız çok sevinirim.

 

REEC.

2 yorum:

 1. HM nin kozmetik ürüneri gerçekten çok güzel... Ben de çok seviyorum :)  Bu arada takipteyim... ÇEKİLİŞİME ve bloguma beklerim.

  makyajbox.blogspot.com ve berilcimcime.blogspot.com

  Desteğin için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. Oje sürümüyle ilgili video izlemeyi çok seviyorum ama gel gelelim süslemeyi beceremiyorum. Renk tonu güzelmiş. Birkaç kat sürülürse belki o dalgalanma aza inebilir. Paylaşım için teşekkürler. Takipteyim. www.sukrancapaylasimlar.blogspot.com

  YanıtlaSil