6 Nisan 2017 Perşembe

OJE İNCELEMESİ #45 : HM - IN THE BLUE

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size indirim zamanında ikili set olarak çok uygun bir fiyata sanırım ikisini 3 TL ye aldığım bir ojeden bahsetmek istiyorum. Bu ojeleri HM mağazasından aldım. Hepiniz biliyorsunuzdur HM de ara ara çok çeşitli ürünler 3-5-10 TL gibi fiyatlara sepete düşüyor. Ben de yolum düştükçe bu sepetlere mutlaka bakıyorum ve sezonda beğendiğim ama ürüne göre pahalı olduğunu düşündüğüm ama almadığım ürünleri alıp deniyorum.
Bu şekilde sepette ikili fiyatı 3 TL ye minik ojeler görünce bunları da alıp denemek istedim. Ojelerin farklı farklı renkleri vardı ama ben mavi ton olanı seçtim. Ojelerden biri düz mavi renk diğeri ise içerisinde mavi pullar bulunan şeffaf bir oje. Gerek ikisini birlikte gerekse pullu olanını başka ojelerle de kullanabilirsiniz.
Ojeler minik boy silindir sade şilelerde tasarlanmış. Düz olanının beyaz bir kapağı var ama üzerinde içerisindeki ojenin renginde desen tasarlanmış pullu olanın ise aynı dizayn düz siyah bir kapağı var birlikte çok sevimli duruyorlar. Ojeler kolay sürülüyor kalıcılıkları da hiç fena değil. Pullu olanı başka ojelerler de kullandım gayet güzel oluyor ama çıkarması biraz zor oldu pamuğu bir süre tırnağın üzerinde tutup iyice ojeye işlemesini sağlayarak silmek çok daha kolaylaştırıyor işi.
Sizin benim gibi HM indiriminden alıp memnun kaldığınız ya da HM ojelerinden bana önerebilecekleriniz var mı? Yorum olarak bırakırsanız çok sevinirim.
 
REEC.
 

1 yorum: