4 Nisan 2017 Salı

OJE İNCELEMESİ #44 : ORIFLAME NEON OJE ORANGE

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size orıflame markasından denediğim bir ojeden bahsetmek istiyorum. Hazır bahar aylarına girmişken ve yaza doğru ilerlemeye başlarken mümkün olduğunca elimdeki daha canlı renklere sahip ojeleri denemek istiyorum. Böylece belki bu yaz için alacağınız ojeler için size bir fikir olurlar.

Orıflame markasından çok fazla oje denemedim açıkçası. Daha doğrusu kendim bakıp seçip bu markadan oje almadım. Katalogdan oje pek seçemiyorum ben her zaman şişedeki rengi görüp kapağını açıp bakmayı tercih ediyorum. O nedenle bendeki avon ya da orıflame gibi markalardan olan ojeler genelde hediye gelen ya da çekilişten kazandığım ya da etkinliklerde bize iletilen ojeler oluyor.

Bugün bahsedeceğim ojecik te sanırım bana hediye gelen bir üründü. Dediğim gibi orıflame markasından bir oje ve anladığım kadarıyla Very Me serisinden bir oje. Minik silindir bir ambalajı ve siyah bir kapağı var. Ambalaj tasarımı oldukça sade üzerinde serisi ve bilgilerini siyah yazıyla yazılmış. Küçük boy olması iyi olmuş çünkü neon bir oje ve bu tarz ojelerin çok fazla kullanıldığını pek sanmıyorum.

Renk numaraları yok sanırım sadece isim vermişler bendeki orange yani turuncu olanı. Gerçekten de şişeden baktığınızda koyu bir turuncu rengi olduğunu görebiliyorsunuz. Tek katta çok açık bir ton oluyor ve tırnağı kapatmıyor o nedenle iki kat kullandım. Kolay sürülüyor oldukça da sıvı bir yapısı var. Rengi gayet güzel dediğim gibi tam bir yaz rengi koyu bir turuncu ama sanki hafif narçiçeğini de andırıyor.

Çok fazla neon oje kullanabilen biri olduğumdan diğer renklerini de bakacağımı pek sanmıyorum ama bu renkten memnunum ara ara kullanıyorum size de bir bakmanızı öneririm.

 

REEC.

2 yorum: