24 Mart 2017 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #125 : ACHROMIN LEKE GİDERİCİ KREM

Merhaba arkadaşlar;


Yüzümde bulunan renk eşitsizliğinden daha önce bahsetmiştim sanırım. Özellikle çene bölgemde sanırım güneşten kaynaklı hafif kararmalar var. Bazen daha açık renk oluyorlar ama bazen de gerçekten çok rahatsız edici bir hale gelebiliyorlar. Ben de elime geçen leke gidermeye yönelik tüm ürünleri denemeye çalışıyorum henüz tam anlamıyla yok eden bir ürün bulamadım ama birbirlerine göre daha etkin olan ürünlere rastlıyorum. Son dönemde de çok methini duyduğum Achromın kremi deniyorum. Sanıyorum Bulgaristan ve civarında meşhur olan oralardan bize gelen bir kremmiş ama ben buradan aldım internet üzerinden ama daha uygun fiyata oralardan da getiriliyormuş.


Kremle ilgili ilk gözlemlediğim çok güzel nemlendirdiği oldu çünkü yüzüm gerçekten yumuşacık oldu. Leke gidermeyle ilgili de etkilerinden memnunum ben daha yarım tüp kullandım ve internette yaptığım araştırmalarda kesin ve çok belirgin sonuçların 2. Tüpten sonra alındığı yönünde. Amam etkisinden memnunum bu nedenle ikinci tüpü de almayı planlıyorum.  Temiz ve kuru cilde dairesel masaj hareketleriyle krem iyice emilene kadar sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uyguladım. Aynı zamanda güneş koruması da sağladığı için işe gitmeden önce de rahatça kullandım. İyi bir nemlendirme etkisi olduğundan hem güneş koruyucu hem nemlendirici hem de leke için kullanım sağladığı için çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.


Yine internetten aldığım bilgilere göre;  Achromin Cilt beyazlatıcı ve leke giderici krem ciltteki melanin sentezinden sorumlu olan tirozinaz enzimini dengeleyerek lekelerin görünümünü ciddi ve gözle görülür şekilde azaltmayı hedefliyor. Genel olarak cilt tonundaki düzensizlikleri, ton farklılıklarını eşitleyerek içerdiği UV filtreleri ile yeni leke oluşumunu önlemeyi amaçlıyor. Klinik olarak test edilmiş bir krem ve Bulgaristan üretimi. Etken maddeleri vitamin B3, vitamin E ve Buğday tohumu yağı. Krem, her cilt tipi ve her yaş grubuna uygun ayrıca hassas ciltler ve hamileler de kullanabiliyor.  Kalıtsal olan lekeler hariç hemen hemen her tür leke için;  güneş lekeleri, renk değişimleri, ağda, epilasyon vb gibi işlemlerden sonra koltukaltı, genital bölge gibi yerlerde zamanla oluşan koyuluklara karşı, çiller, antibiyotik ve doğum kontrol hapları yüzünden oluşabilen lekeler, solaryum sonrası oluşan ton bozuklukları ve lekeler gibi problemlerde kullanılabiliyor.


Yüzümdeki lekelerde renk açılmasını gözle görülecek kadar gördüğüm makyaj altına kullandığımda makyaj ürünlerinde herhangi bir kusma yapmayan hem güzel nemlendiren hem de güneş koruması sağlayan bu kremden gerçekten memnun kaldım ve devamını da kesinlikle alacağımı söylemeliyim.


 


REEC

4 yorum:

 1. blogunuzu izlemeye aldım sizide bloguma beklerim :)

  YanıtlaSil
 2. ben almayı düşünüyorum yüzümde cok hafif düzeyde lekeler var ama ben rahatsız oluyorum expigment denen ilaçdan kaldı bu lekeler yazın kullandıgım içinde napıcagımı bilmiyorum yardım edebilirmisiniz sizce bu ürünü internetten getittirmelimiyim ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben oldukça mamnun kaldım benimkiler güneş ve yara ya da sivilce izi ama baya başarılı buldum

   Sil
  2. hangi siteden aldın acaba?

   Sil