22 Mart 2017 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #124 : TEYMUROVA AYAK KREMİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size ayak bakımı rutinimde bir süredir kullandığım bir kremden bahsetmek istiyorum. Bu krem Sun Kozmetik firmasının Teymurova ayak ve vücut bakım kremi. Kremi katıldığım bir etkinlikte tanıtım için göndermişlerdi o vesile ile deneme şansım oldu. Ofis çalışanı olduğum ve bütün gün ayakkabı içinde kalan ayaklarla ilgili her türlü sıkıntıdan mustarip olduğum için de oldukça ilgimi çekti tabiiki.

Bütün gün aynı ayakkabı içerisinde kaldığınızda ayaklarınızda pek çok sorunla karşılaşabiliyorsunuz. Bunlardan en belirgin olanı ve maalesef dışarıdan da fark edileni tabiiki ayak kokusu oluyor. Temizliğe ne kadar dikkat etseniz de bazen hava şartları bazen de giydiğiniz ayakkabılar size sorun çıkarabiliyor. Bu nedenle her zaman ilave bir koruyucu ya da önleyici ürün kullanmak lazım. Ben de zaman zaman bu tarz krem ya da sprey tarz da ürünler kullandım aralarında memnun kaldıklarım var değiştire değiştire kullanıyorum. Bu krem de onlardan biri haline geldi çünkü kullanımından memnun kaldım.

Öncelikle kremi kadın erkek herkes kullanabilir cinsiyet farkı olan bir ürün değil. Ayrıca her ne kadar ayak ön plana çıkarılmış olsa da tüm vücudunuza da kullanabiliyorsunuz. Ter ve koku sorunu hissettiğiniz ya da böyle bir sıkıntı yaşamadan önceden almak istediğiniz her bölge de kullanabilirsiniz

Kremin oldukça yoğun bir yapısı var sürmesi bile zor diyebilirim kolayca yayılmıyor iyice elinizle yaymanız gerekiyor. Kesinlikle yağlı ya da yapışkan değil aksine kuru ve katı bir yapısı var. Mat beyaz renkte ve rengi kremi yayarak sürdüğünüzde bile kalıyor o nedenle vücudunuzda kullanacağınız zaman özellikle dikkat edin hem elbiselerinize bulaşır hem de dışarıdan fark edilir.

Kremi temiz bölgeye uygulayıp 8 saat beklemeniz gerekiyor. Benim için en ideal kullanımı gece sürüp tüm gece ayağıma etki etmesini beklemek olarak buldum. Sürdükten sonra mentollü bir his oluşuyor ve ayağınızda bir ferahlama yaratıyor.  Oldukça etkili ve etkisi de kısa süreli değil gerçekten birkaç gün herhangi başka bir ürüne ihtiyaç duymadan terlemeyi önlediğini gözlemledim. Ayrıca ürününü tendeki kararmalara da etkisi olduğunu okudum ve bu şekilde kullanan arkadaşlarımda var ama ben ayak dışında kullanmadığım için bu yararı hakkında bir şey söyleyemiyorum. Eğer içinizde kararma için kullanan ve etkisini gören varsa benimle de paylaşırsa çok sevinirim.

 

REEC.

4 yorum: