20 Mart 2017 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #123 : AVON GÜNEŞ KREMİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size uzun süredir kullandığım bir güneş kreminden bahsetmek istiyorum. Yavaş yavaş bahar aylarına girerken bir güneş kremi yazısı iyi olur diye düşündüm. Gerçi şunu söylemeliyim ben güneş kremlerini tüm yıl boyunca kullanıyorum. Çünkü güneşin ışınlarının her daim üzerinde olduğuna ve zararlı etkilerine maruz kaldığımıza inanıyorum o nedenle evden çıkmadan günlük krem olarak ya güneş koruyuculu kremleri tercih ederim ya da direk güneş kremi sürerim. Size de sağlıklı bir cilt yapısı için bu şekilde davranmanızı ve sadece bahar ve yaz aylarında değil tüm yıl boyunca güneşten koruyucu ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Gelelim ürünümüze; güneş kremimiz Avon markasından bir krem. Ben bunu yurt dışından aldım şuan bizde satışta mı ya da yaz aylarında mı satışta olacak açıkçası çok bilemiyorum. Oldukça pratik bir krem çünkü öncelikle tüp şeklinde bir ambalajı var. İkinci olarak ufak boy 30 ml bir ürün günlük çantanızda da rahatça taşıyabileceğiniz bir boyutta. Onun dışında ambalajı ile ilgili benim en çok beğendiğim kısım ise iki şekilde kullanım yapabileceğiniz şekilde tasarlanmış olması. Daha doğrusu bu ürün içerisinde iki farklı ürün içeriyor.

Dediğim gibi ürün aslında tek değil iki adet üründen oluşuyor ama ambalajı bir yani bir defada yanınızda iki ürün oluyor. Birinci kısmı yanı krem olanı SPF 20 korumalı bir yüz kremi. İkinci kısmı ise kapak kısmında bulunan SPF 30 korumalı stick formda bir güneş koruyucu. Ben her ikisinin de yapısından ve korumasından memnunum. Tabiisi güneşlenirken ya da deniz girerken kullanıma uygun değil ama dediğim gibi günlük kullanım için çok ideal. Hem stick olarak direk güneş koruması için kullanabilirsiniz hem de yüz kremi ile tüm yüzünüze sürüp koruyucu etkisinden faydalanabilirsiniz.
Benim beğenerek kullandığım bir ürün hem iki özellikli olması hem boyutunun küçük olması hem de ürünlerin yapıları ve kullanım kolaylıkları ile kesinlikle de tavsiye edebileceğim bir ürün. Daha önce bu şekilde birleşik bir ürün kullanmamıştım. O nedenle de seviyor olabilirim. Eğer sizin de bu şekilde bildiğiniz bir ürün varsa bana da haber verirseniz sevinirim.

 

REEC.

 

1 yorum:

  1. Avon'un güneş kremlerini ben de kullanmıştım memnun kalmıştım :)

    YanıtlaSil