16 Mart 2017 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #122 : RITUEL DE BEAUTE 3 D YÜZ MASKESİ

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size BIM marketten aldığım Rıtuel De Beaute markasına ait bir yüz maskesinden bahsetmek istiyorum. Ben 5 TL civarı bir fiyatla satın aldım. Açıkçası ben çok fazla maske uygulayan biri değilim ama bu aralar özellikle fiyatını uygun bulduğum ya da indirimde veya kampanyada gördüğüm maskeleri alıp arada yorumlamak için uğraşıyorum. Çünkü sadece sevdiğim ya da alışkın olduğum ürünleri dönüp dönüp yorumlamak pek de bloggerlık olmuyor diye düşünüyorum. İşte bu nedenle pek çok kişide gördüğüm bu maskeyi hem de marketten alındığı için çok da ulaşılabilir olduğundan bir denemek istedim.

 


Ürün bildiğimiz losyonlu kâğıt maskelerden. Paket içerisinde 1 adet maske içeriyor. Berraklık ve temizlik vaadini taşıyan bu ürün içeriğinde Arbutin ve E vitamini barındırmakta. Kırışıklık oluşumunu azaltmaya, cildi tazelemeye yardımcı olan E vitaminin yaraları daha çabuk iyileştirme özelliği ile cilde hem içerden hem dışardan faydalı vitaminlerin başında geliyor. Arbutin de cilt lekelerini açmaya yarıyormuş. Yani bu maskeyi lekelerden kurtulmak cilt tonunuzu açmak berrak ve temiz bir cilde kavuşmak için kullanmamız gerekiyor.

 


Maskeyi temiz cilde uygulayıp 20 dakika bekliyorsunuz uygulaması bu kadar. Ama ben uygularken 20 dakikadan sonra yüzümde kalan losyonunu da yukarıya doğru hareketlerle cildime masaj yaparak bir müddet daha uyguladım bu şekilde daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Maskeyi uyguladığımda cildimde bir sıcaklık hissettim bunu ürününü işe yaradığına yoruyorum. Ama yanma ya da rahatsız edici bir sıcaklık değil sadece ısınma hali diyebilirim.

 

BIM de bu maske için indirim vs oluyor mu pek bilemiyorum ama ben memnun kaldığımdan indirim olmasa da ara ara alıp tekrar kullanmayı düşünüyorum. İçinizde kullanan var mı? Memnun kaldınız mı? Yorum bırakırsanız sevinirim.

 

 

REEC.

2 yorum:

  1. Bim de fiyatı da uygundur bu maskenin bakmakta fayda var :)

    YanıtlaSil
  2. Merhaba :) Maskelerde benim için genel bir sorun oluyor o da yüze oturamaması. Yani mutlaka bir yerden bir boşluk bir fazlalık bir şeyler oluyor ve tam yüzüme oturmuyor. Sorduğum zaman aynı maske için bir çok kişiden aynı sorunu duydum daha önce. Bu maskede öyle bir problem yaşadın mı?
    Sevgilerle :)

    YanıtlaSil