11 Mart 2017 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #120 : SD HAİR PACK SAÇ MASKESİ

Merhaba arkadaşlar;
 
 
Ben saçlarıyla çok ilgilenen çok da ürün kullanabilen birisi değilim aslında ama saçlarıma bakım yapmayı ilgilenmeyi de çok istiyorum. Çünkü sürekli boya yaptığım ve saçlarım kalın telli olduğu için zaman zaman çok yıprandıklarını hissediyorum. Aslında ısıyla çok fazla işlem yaptırmam ama uzatmaya çalıştığım dönemde özellikle cidden bir bakım eksikliği hissediyorum. Fakat maalesef konu saçlara geldiğinde çok üşengeç davranabiliyorum o nedenle genelde kullanımı kolay çok hızlı uygulanabilen ürünleri bulmaya ve kullanmaya çalışıyorum. Bugün bahsedeceğim ürün de bu vaatlerle firma tarafından gönderildiğinde çok ilgimi çekti. Gerçekten vaatlerini yerine getirirse sürekli kullanacağım bir ürün olur diye mutlu oldum.Bahsedeceğim ürün SD hair Pack Saç Maskesi bu ürün Kore menşeili bir ürün ve internetten araştırdığım kadarıyla da yurtdışında da baya bilinen ve kullanılan bir ürün. Firma ürünün etkisinin 7 gün boyunca etkisini sürdüğünü iddia ediyor. Bu nedenle de benim için acayip cazip çünkü genelde Pazar günleri yaptığım bakım rutinime ekledim mi o haftalık saç bakımını halletmiş olacağım anlamına geliyor.

Benim saç tipim oldukça yağlı ve kalın telli ayrıca da kıvırcık gerçi uzattıkça daha çok dalgalı hale geliyor ama yine de taraması oldukça zor bir saç olduğunu söyleyebilirim.  İki haftada bir kızıl renge boyadığımı ve sadece mevsim geçişlerinde değil sürekli bir saç dökülmesi sorunu yaşadığımı da belirteyim. Hatta halen nasıl oldu d kel kalmadım hayret ediyorum.Ürünün içeriği oldukça zengin;  argan yağı, zeytinyağı, shea butter ve 33 çeşit bitkisel ekstraktlarla zenginleştirilmiş.  Maske saç kökü, derisi ve tellerini canlı, parlak göstermeyi vadediyor bir de kolay tarama avantajı sağlayacağını söylüyor. Ürün tek kullanımlık paketler halinde ve böyle olması da gayet güzel çünkü bana tavsiye edilen saç maskeleri genelde oldukça büyük kase şeklinde ambalajı olan ürünler dolasıyla pek yanınızda taşımaya seyahate götürmeye uygun değiller. Ama bu ürünün bir adedini çantanıza valizinize koyup gittiğiniz yerde de rahatça kullanabiliyorsunuz. Ekstre bir kaba aktarmak seyahat kabı kullanmak falan gerekmiyor.

Ürünü saçları yıkadıktan sonra hafif ıslak saça uyguluyorsunuz sonra paketin içerisinde bulunan boneyi saçlarınızı örtecek şekilde takıyorsunuz ve bonenin üzerinden 1-2 dakika masaj yaparak saç diplerine de içeriğin nüfuz etmesini sağlıyorsunuz. Bekleme süresi de oldukça kısa sadece 15 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayıp tüm bakım işlemini sonuçlandırıyoruz. Ambalajında belirttiğine göre bu bone sayesinde içerisinde buhar oluşuyor ve ürün saça işliyor. Ürünün üzerinde son kullanma tarihi yazılı bu nedenle elinizdeki ürünleri rahatça takip edebilirsiniz.  Ve eğer almak isterseniz de www.sdhairpack.com adresinden alım yapabilirsiniz.
 
Ürünle ilgili benim yorumlarıma gelirsek;
 
  • Ambalajı ve içeriğindeki kullanım için gerekli ürünler geçekten çok güzel,
  • Tek kullanımlık olması krem ya da sprey formda olmaması kolay ve pratik olmasını sağlamış,
  • Kullanımı kolay ve uygulama süresi oldukça kısa,
  • Kokusu çok hoş kesinlikle kimyasal ve rahatsız edici değil,
  • İlk kullanımda saçlarımın çok kolay taranmaya başladı gerçekten bu vaadini tutuyor,
  • Saçlarıma gerçekten çok güzel bir nem verdi yağlı yapıdaki saçlarımı ağırlaştırmadı,
  • İlk günden sonraki günlerde de saçlarımda çok güzel bir parlaklık verdi,
  • Üçüncü günden sonra etkisi azalmaya başlamasına rağmen 7 ün boyunca süren bir etkisi gerçekten var,
 
Benim beğendiğim ve saçla ilgili bakım konusundaki isteklerimi ve beklentilerimi karşılayan bir ürün oldu size de denemenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim.
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder