8 Mart 2017 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #119 : MİSSLYN NO : 124 RUJ

Merhaba arkadaşlar;
Koleksiyonuma yeni eklenen bir rujdan bahsetmek istiyorum bugün. Misslyn markasına ait bu ruj bu markadan elimdeki tek ürün sanırım ve bu markadan denediğim de ilk ürün oldu dolayısıyla. Eğer yanlış hatırlamıyorsam Almanya’dan kuzenim getirmişti bu ruju bana ve maalesef buralarda satılıp satılmadığını maalesef bilmiyorum.

İlk önce ambalajından başlıyım her zamanki gibi; boyut olarak nispeten küçük bir ambalajı var. Normal rujlardan daha az değil gramajı ama dizaynı daha ufak görünecek şekilde yapmışlar. Düz siyah parlak bir ambalaj üzerine beyaz ince bir yazı ile marka adı yazılmış oldukça sade bir tasarımı var. Ben sade tasarımları sevdiğimden bunu da beğendim.


Bendeki ruj 124 numaralı oldukça güzel parlak yapıda bordo renkte bir ruj. Dediğim gibi elimdeki tek ürün olduğundan renk sklalası ve çeşitleri hakkında bilgim yok. Yapısı oldukça yumuşak çok ama çok kolay sürülüyor. Biraz bulaşma yapıyor bu yumuşaklık nedeniyle ama ben etrafına kalemle çerçeve yaparak kullandım bu sorunu böylece halletmiş oldum. Dışarıdan bakıldığında oldukça koyu bordro görünmesine rağmen denediğinizde pembe ve kısmen fuşya alt tonlu bir renk olduğunu görüyorsunuz. Benim dudaklarım gülkurusu tonda olduğundan bende çok açık durmadı ama dudakları açık renk olan arkadaşlar dudağında bordo değil koyu pembe duracağını düşünerek alsın.

Kalıcılığı gayet iyi yapısı parlak yapısı ve parlaklığını da oldukça korudu diyebilirim. Bir şeyler yiyip içmediğiniz zaman kalem desteği de uyguladığınızı düşünürsek bütün gün kullanabilirsiniz. Kalem kullanmazsanız eğer arada bir tazelemek gerekebilir en azından parlaklığı kaybetmemek adına.


Sadece dağılma sıkıntısı yaşadığım bir ruj olduğunu düşünürsek memnun kaldığımı söyleyebilirim. Eğer buralarda rastlarsam ya da unutmaz da kuzenime ısmarlarsam başka renklerini de denemeyi isterim. Aranızda bu markadan başka renk kullanan var mı? Memnun kaldınız mı? Bana önerir misiniz?
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder