26 Mart 2017 Pazar

OJE İNCELEMESİ #43 : BIOTA STEEL GREY NO : 008

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size ilk defa kullandığım bir oje markasından bir ojeden bahsedeceğim. Biota 59 Elements markasının daha önce başka kozmetik ürünlerinde testerlarını denemiştim. Ama hiç tam bir ürün kullanımım olmamıştı. Geçenlerde katıldığım bir etkinlikte marka hepimize oje hediye etmiş bu vesile ile deneme şansım oldu.
Firma ojeleri karışık renklerde göndermiş bu rengi de bana düştü. Açıkçası ilk aldığımda pek de bana uygun değil mi acaba diye düşünmüştüm. Fakat daha sonra sürdüğümde renkten baya memnun kaldım. Arada insanın kendisinin seçmemesi daha iyi oluyor. Çünkü ne kadar değişik şeyler denemek istiyoruz desek te elimiz hep alışık olduğumuz renklere desenlere modellere gidebiliyor.
Ürünün ambalajı oldukça sade siyah kapaklı şeffaf cam şişede üzerinde beyaz ince ve güzel bir yazıyla ürün adı yazan hoş bir tasarımda. Sürümü oldukça kolay oldu rahat bir boyama oldu. Koyu gri tonda bir oje ve içerisinde herhangi bir ışıltı pırıltı vs yok.  İlk katta oldukça kapatıcıydı diyebilirim ama ben yine her zaman olduğu gibi tam opak olmasını sevdiğimden iki kat sürmeyi tercih ettim. Kuruması da uzun sürmedi normal diyebileceğim bir sürede gayet güzel kurudu.

Renginden gayet memnun kaldığım kullanımını da beğendiğim bir oje olduğundan mutlaka diğer renklerini de denemeyi düşünüyorum. İçinizde daha önce deneyen ve bana değişik renk tavsiye edebilecek olan varsa sevinirim.

REEC.

 

2 yorum:

  1. Çabuk soyuluyor bana göre bu markanın ojeleri

    YanıtlaSil
  2. Bende de bu rengi var. Birde beyaz olanı aldım. İkisinden de çok memnunum. Güle güle kullan beybi :)

    YanıtlaSil