18 Mart 2017 Cumartesi

ARA ÖĞÜN ÖNERİSİ #13 : FURİTO AROMALI KURU ÜZÜM

Merhaba arkadaşlar;


Bugün bence değişik bir ara öğün uygulaması ile karşınızdayım. Hani Cem Yılmaz’ ın bir esprisi var ya karpuz yiyelim ama muz tadı gelsin diye işte bu ürün de gerçekten bu espri den yola çıkılmış gibi bir şeyJ)
Peki ne alakası var diyecekseniz hemen anlatayım; ürün aslında içerisinde kuru üzüm bulunan minik minik poşetler. Fakat işin ilginç tarafı bu kuruyemişlerin çeşitli farklı meyve aromalı şekilde yapılmış olması. Benim elimde 4 çeşidi var limon,çilek,portakal ve böğürtlen…


Yani kuru üzüm yiyorsunuz ama ağzınıza çilek tadı geliyor. Şimdi denememiş arkadaşlar kesin hadi ordan diyor eminim ama gerçekten de öyle hem çilek hem de kuru üzüm tadı alıyorsunuz yerken. Benim de diyetimde yer alması gereken kuru yemişlerden birisi de kuru üzüm olduğundan ve ben çok fazla kuru üzüm sevmediğimden bana çok uygun bir ürün oldu.
Gerçekten de değişik meyve tatlarını aldığınız için sıkılmadan yiyebileceğiniz ve aynı zaman da kuru üzüm faydası alabileceğiniz bu minik poşetleri mutlaka denemenizi öneririm. En azından şlginç bir ürün olduğunu göreceksiniz.

 

REEC.

1 yorum:

  1. kuru üzüm ün de aromalısını yapmışlar :)) hiç aklıma gelmezdi :)

    YanıtlaSil