14 Mart 2017 Salı

ARA ÖĞÜN ÖNERİSİ #12 : 3 ÖĞÜN KURUYEMİŞ PAKETLERİ

Merhaba arkadaşlar;

 
Sağlıklı beslenme için ürün arayışlarımda daha önce hiç duymadığım çok değişik ürünlere firmlara ve yöntemlere denk geliyorum bazen. Bugünde size yine böyle bir firma ya da uygulamadan bahsetmek istiyorum.

Sağlıklı beslenme ya da diyet yaparken ana öğünler kadar ara öğünler de çok önemli oluyor bildiğiniz gibi. İşe ya da okula yanınızda götürebileceğiniz kalori değerleri ara öğüne uygun olan ve sağlıklı olan ara ürün bulmak bazen zor olabiliyor. Bazen de sürekli aynı ara öğünden tüketmek gerçekten sıkıcı hale gelebiliyor. O nedenle bu bahsedeceğim paketler gerçekten çok pratik.

Gelelim ürünümüze 3 öğün paketleri günlük ve aylık olarak alım yapabileceğiniz ve gün içerisinde ara öğün olarak tüketmenize gerek içerik gerekse kalori olarak da uygun olan birbirinden ayrı üç paket ürün. Dediğim gibi isterseniz tek günlük paket alabiliyorsunuz isterseniz bir aylık olmak üzere yine gün gün ayrı ayrı paketlenmiş olarak satın alabiliyorsunuz.
Bir günlük paketin içerisinde 3 ayrı öğün için de ayrı paketlenmiş şekilde öğünleriniz bulunuyor. Ve her birinde farklı farklı çiğ kuruyemiş ve kuru meyvelerden oluşturulmuş öğününüz bulunuyor. Öncelikle söylemeliyim ki gayet temiz ve kaliteli ürünler tercih edilmiş. Çiğ kaju çiğ fındık gibi kuruyemişler ve gün kurusu kayısı, kuru erik ya da kuru üzüm gibi kuru meyvelerle karıştırılmış halde oluyor paketlerinizde.
Ambalajları çok sağlıklı ve gayet korunaklı ürünlerin bozulmuş olma ya da bayatlama olma gibi bir sorunla kesinlikle karşılaşmanız mümkün görünmüyor. Ayrı ayrı olması çok kolaylık oluyor çantanızda ya da benim için işyerinizde çekmecenizde saklayıp zamanı geldiğinde de tekli paketinden açıp direk kullanabiliyorsunuz. Her bi öğün 40 gr lık paket demek ve bu da bir ara öğün yeterli oluyor hatta içeriğine göre bana fazla bile gelebiliyor.

Bütün bir ay kullanmak çok uygun değil bana çünkü ara öğün olarak süt yoğur ayran ve taze meyve tüketmeyi de çok seviyorum ama hem bu şekilde hem de kuru yemiş olarak ayın içerisinde kendime göre zamanlarda tüketmek bana çok daha uygun oluyor. Size de bu şekilde haftanın bazı günlerinde bu paketlerden kullanmanızı diğer günlerde de farklı ara öğünlerle vücudunuzu şaşırtmanızı öneririm.

 

REEC.

 

1 yorum: