30 Aralık 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #118 : ESSENCE KAŞ PALETİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size çok sevdiğim bir markadan yani Essence’den bir üründen bahsedeceğim. Bu ürün bir kaş kiti ya da kaş paleti diyebileceğim bir ürün. Oldukça minik ama oldukça da kullanışlı.

Kaş kitimizin adı Little Brow Monsters yani küçük kaş canavarları. Ve evet tam da adına yakışık şekilde küçük ama oldukça kullanışlı tam bir canavar ürün. Dikdörtgen şeklinde kapak kısmı şeffaf alt bir ambalajı var. Genelde bu markanın bazı ürünlerinde ambalajlar biraz basit olabiliyor ama bu üründe gayet sağlam yapmışlar.

İçerisinde üç ayrı ürün var üçü de minik tepecikler şeklinde daha çok fırınlanmış far ve allıklarda gördüğümüz bir formdalar. En üstteki tam bir kaş farı kahverengi tonda koyu kahve diyebileceğim bir renk. Koyu kahve ama öyle acı kahve tonu değil ayrıca süreceğiniz yoğunluğa göre açık renk kaşlı arkadaşlar bile kullanabilir diye düşünüyorum.

İkincisi ise koyu gri füme renklerine daha yakın bir tonda. Ben bunu aynı zamanda çokça sadece far olarak yani tüm göz kapağıma tek uygulayarak da kullandım. Far olarak da oldukça güzel bir renk oluyor hatta dumanlı göz makyajlarında kirpik diplerinde de güzel sonuç verir diye düşünüyor.

Üçüncü kısım ise bir aydınlatıcı. Kaş altını aydınlatmak için oldukça ideal. Tüm gözünüze baz renk olarak da kullanabilirsiniz ben o şekilde de kullandım oldukça güzel duruyor. Fakat oldukça açık bir ton baz faz olarak kullanacaksanız teninize uyumuna dikkat edin bembeyaz kalabilir yoksa.

Üçününde pigmentastonu oldukça iyi. Aplikatöre hemen geliyor ve güzel renk veriyor. Kaş fırçası ile de neredeyse tek tek kaş çizer gibi de çok rahat kullanılıyor. Kalıcılığı çok yüksek değil bir kaş rimeli ile sabitlemek gerekiyor. Çok fazla tozutma sorunu yaşamadım çıkarırken de çok kalıcı bir ürün olmadığı için herhangi bir sıkıntı yaşatmadı.

Ben bu minik canavarlardan oldukça memnunum sizde eğer denk gelirseniz bir alın deneyin derim. İçinizde denemiş olan varsa mutlaka kendi deneyimlerini yorum bıraksın olur mu sizde nasıl oldu merak ediyorum.

 

REEC.

 

1 yorum: