12 Aralık 2016 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #114 : ESSENCE KABUKİ FIRÇA

Merhaba arkadaşlar;

Bu aralar Essence markasının fırçalarına fena merak sardım değişik gördükçe alıyorum. Sanırım almaya da devam edeceğim çünkü oldukça memnunum. Daha önce bahsettiğim bir kabuki fırça vardı bu da başka bir çeşidi.
Aslında malzeme ya da kullanımda bir farklılık yok daha önce anlattığım fırçayla. Sadece boyutta bir farklılık var. Size ilk bahsettiğim fırça oldukça büyük boyuttaydı fakat bu fırça normal boyutta diyebilirim. Dolayısıyla hem pudra için hem de allık için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yani en azından ben genelde o amaçla kullanıyorum. Yüzüm çok geniş değil o nedenle allık için sadece çok açık renk kullanacağım zamanlarda kullanıyorum onun dışında genelde pudra fırçası olarak elimi gidiyor.

Tasarımı oldukça güzel açık yeşil/mavi renkte ve üzerinde çok hoş çok kibar çiçek/dantel desenler var. Bu seriden yani üzeri bu desenden olan elimde başka fırçalarda var ben çok beğeniyorum. Fırçanın kılları oldukça yumuşak ve çok fazla sık değil. İlk aldığım zaman birkaç tel döktü fakat daha sonra yıkadığım zamanlar da dahil herhangi bir kıl kaybı görmedim. Fırçanın üst kısmı yine aynı şekilde hafif renkli bayadır kullanıyorum renkler solmadı sadece kirlendikçe kapanıyor ama yıkayınca eski haline geliyor.
Hem görünüşünden hem kullanımından oldukça memnun olduğumu söylemeliyim. Eğer sizin bana bu fırçaya benzer öneriniz varsa lütfen yorum olarak yazarsanız çok sevinirim.

 

REEC.

1 yorum: