8 Aralık 2016 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #113 : PUPA GÖZ KALEMİ NO : 07

Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size güzel bir göz kaleminden bahsetmek istiyorum. Pupa markasını daha önce duymuşuydunuz bilmiyorum ama benim annemden duyduğum ve arada ondan ürünlerini arakladığım bir markadır. Bu sefer de yine ondan arakladığım bir göz kalemi var yazımızda.
Göz kalemimiz bir tarafı kalem bir tarafı dağıtma süngeri olacak şekilde tasarlanmış. Ama ilk olarak şunu şöyleyim sünger kısmı çok sert geldi bana ben kullanamadım. Verev formda sanırım dumanlı göz makyajı yapmamızı kolaylaştırmak için yapılmış bir aparat. Ama sert ve sivri yapıda olduğundan ben kullanamadım eğer kullanabileniniz varsa bana da nasıl kullandığını yazarsa çok sevinirim.
Kalem kısmı is oldukça güzel kolay sürülen bir yapıda kullanıma sunulmuş. . Rengi kahverengi tonlarında ama içinde birazda gülkurusu barındırıyor diye düşünüyorum. Hatta bu nedenle ben zaman zaman dudak çerçevesi yapmak için hatta direk kalem ruj niyetine de kullanıyorum.
Renginden ve yapısından ben çok memnunum bazen sadece kalem bazen se tüm göz kapağımda faz olarak kullanıyorum. Çok fazla bulaşmıyor ve kalıcılığı da gayet iyi kalem olarak kullandığımda daha uzun süre kalıyor. Baz kullanmaya her zaman ihtiyaç duymuyorum ama faz olarak kullandığınızda altına baz uygularsanız hem daha kalıcı oluyor hem de rengi daha çok belirgin oluyor.
Benim gem göz kalemi hem far hem dudak kalemi hem de kalem ruj olarak neredeyse her şekilde kullandığım hatta çok sıkışsam allık bile yapabileceğimi düşündüğüm (henüz denemedim ama…) bu göz kalemini eğer denk gelirseniz almanızı öneririm bendeki rengi 07 aklınızda bulunsun.
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder