24 Aralık 2016 Cumartesi

OJE İNCELEMESİ #41 : ELF - SKINNY JEANS

Merhaba arkadaşlar;

Bugün ojelerimi incelemeye yeni bir marka ile devam ediyoruz. Bu marka da Elf markası. Bildiğim kadarıyla ülkemizde satılmıyor ama ben yurtdışından almıştım belki alma imkânı olan vardır ya da yurtdışında oturan okuyucularımın ilgisini çeker diye yazmak istedim. Bende de çok fazla çeşit yok aslında sadece 3 renk var elimde.
İlk olarak size bahsedeceğim rengi Skinny Jeans isimli olanı. Adından da biraz çağrışım yapacağı üzerine kot rengi tonlarında bir oje. Önce ambalajlarından bahsedeyim; Küçük boy kare formda cam şişe olarak tasarlanmış bir ambalajı var. Alt kısmı şeffaf cam üzerinde siyah sade bir yazıyla marka yazıyor kapak kısmı da opak beyaz renk mika bence oldukça sade güzel bir tasarım.

Fırçası normal fırça ojenin sürüşü oldukça akıcı tek katta tam opaklık sağlamıyor ama ikinci katta tam şişedeki rengi veriyor. Kendinden parlak yapıda bir oje çıkarırken de herhangi bir sorun yaşatmadı. Rengi çok koyu olmayan bir lacivert rengi aslında tam kot rengi demek lazım yani ismini tam koymuşlar. Ben özellikle yazın kullanmayı çok seviyorum rengârenk kıyafetlere çok güzel uyum sağladığını düşünüyorum.
Ben rengini ve küçük ambalajını çok sevdiğim bu markadan başka renkleri de denemeyi düşünüyorum. Sizin bildiğiniz kullandığınız ve almamı önereceğiniz rengi varsa söyleyebilirmisiniz .

 

REEC.

 

3 yorum: