20 Aralık 2016 Salı

OJE İNCELEMESİ #40 : ELİTE NO : 676

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Elite ojelerden elimde bulunan son ojeyi de anlatıp inşallah yeni bir markaya geçeceğim.  Son ojemiz 676 numaralı olanı. Daha öncede söylediğim gibi ben ojeleri internet sitesinden seçip almıştım ve şişesinden görünüşünde güzel bir gri rengi gibi görünüyordu ve benimde elimdeki gri renkler hep mat ve opak yapıdaydı değişiklik olsun istedim.


Fakat maalesef oje tırnakta şişedeki gibi sonuç vermiyor. Gri renk ojeden çok simli bir parlatıcı gibi düşünebilirsiniz. 2 hatta 3 kat sürdüğünüzde bir tam bir renk sağlayamıyorsunuz. Bu nedenle tek başına oje olarak değil daha çok simli hale getirmek istediğiniz ojelerinizin üzerine parlatıcı olarak ya da süsleme amaçlı kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Şisesi diğerleriyle aynı, fırçası da standart fırça sürüşünde bir sıkıntı yaşamadım. Kuruması çok hızlı değil ve simli olduğu için çıkarırken biraz uğraşıyorsunuz tabiiki.
Benim istediğim gibi renkli bir oje olmadığından tekrar almayı düşünmüyorum. Eğer sizin bana önerebileceğiniz simli ya da ışıltılı bu tonda gri oje varsa tavsiye ederseniz sevinirim.

 

REEC.

 

1 yorum:

  1. Elite ojeleri ben çok severim ama dediğin gibi tırnakta tam renk vermemiş.

    YanıtlaSil