14 Aralık 2016 Çarşamba

OJE İNCELEMESİ #39 : ELİTE NO : 807

Merhaba arkadaşlar;

Elite ojelerden devam ediyorum bugünkü ojemizin numarası 807. Genelde çok kullandığım tonlarda değil ama internette gördüğümde oldukça hoşuma gitti denemek istedim. Altın tonda sarı içinde simler olan bir oje.
Şişesi sanırım Elite markasının bütün ojelerinde aynı. Fırçası da normal fırça. Sürümü biraz zor sanırım içindeki simler nedeniyle yapısı biraz kalın daha doğrusu biraz az akışkan. Aynı nedenden yani simler dolayısıyla malum çıkarması da biraz zor oldu.
Tırnağımda duruşundan ben çok memnun kaldım genelde sürdüğümde de hep sorulan bir oje oldu. Parlaklığı çok aşırı değil yani sadece özel günlerde falan değil günlük hayatta da gayet güzel kullanabileceğiniz bir oje .
Kalıcılığı çok yüksek değil ama ilk gün herhangi bir sorun olmadı ikinci gün uçlardan fire verdi sadece çok kalıcılık aramıyorsanız benim gibi sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Kendime göre biraz farklı bir oje kullandım ama sonuçtan memnun kaldım. Eğer sizin de bu şekilde deneyip memnu n kaldığınız bir oje varsa bana da haber verir misiniz ben de denerim.
  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder