10 Aralık 2016 Cumartesi

OJE İNCELEMESİ #38 : ELİTE NO : 800

Merhaba arkadaşlar,

Elimde bulunan Elite marka ojelerin sıradan denemesine devam ediyoruz. Bu sefer deneyeceğimiz ojemiz 800 numaralı olanı. Daha önceki yazıda söylediğim gibi bunları kendi internet sitelerinden aldım.
Bu ojemiz çok güzel ama biraz anlatması zor bir renk. Daha doğrusu biraz karışık aslında siteden resminde kırmızı olduğunu düşünerek almıştım. Şişeden ilk bakışta gerçekten de öyle görünüyor ama sürdüğünüzde şeker pembe alt tonlu bir narçiçeği rengi elde ediyorsunuz. Eğer tek kat sürerseniz hafif şeffaf görünen şeker pembe bir renk elde ediyorsunuz. Ama eğer benim gibi çift kat sürerseniz de narçiçeği rengi oluyor.
Ojemiz kendiliğinde simli bir oje ama içindeki simler ojenin tamamına o kadar güzel dağılmış ki oje kendinden ışıltılı parlak bir hal almış. Simler ayrı ayrı belli olmuyor ama ışıltısı tırnakta çok güzel duruyor.
Kurumasında herhangi bir sorun yaşamadım ama çıkarması biraz zor oldu daha doğrusu dikkatli çıkarmak lazım parmağı tırnak etlerini falan dağılıp biraz boyuyor. Kalıcılığı ile ilgili pek bir şey söyleyemem çünkü akşama çıkarıyorum elimde iki üç gün tuttuğum olmadı.
Renk olarak beğendiğim ve koleksiyonumda tutmak istediğim bir renk oldu yapısı da gayet güzel denk gelirseniz bakmanızı tavsiye ederim.
 
REEC.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder