6 Aralık 2016 Salı

OJE İNCELEMESİ #37 : ELİTE NO : 668

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size birkaç ojeli Elite ojeleri incelememin ilk ojesinden bahsedeceğim. Elite kozmetik benim çocukluğumdan beri ismini duyduğum bildiğim zaman zamanda ürünleri elimden geçen bir markadır. Daha önce renkli kozmetik ürünlerini denemem şansım olmuştu ama ojelerini kullanmamıştım. Geçenlerde internetten gezerken gördüm ve beğendiğim birkaç rengini sitelerinden sipariş verdim. Bahsi geçmişken internet alışverişimin sorunsuz geçtiğini kısa sürede de ojeleri kazasız belasız ulaştırdıklarını belirteyim.
Serimizin ilk ojesi 668 numaralı ojemiz. Yuvarlak tabanlı huni şeklinde bir şişesi var. Kapak kısmı beyaz tutma yeri artı şeklinde dizayn edilmiş. Fırçası normal fırça ince ya da kalın değil. Markanın birkaç çeşit serisi vardı bu klasik olan seriden.
Rengi bana değişik geldi elimde olan renklerden farklı olduğu için tercih ettim. Şişede daha koyuca bir sütlü kahve tonu olarak görünüyor ama tırnakta baya açık renk sonuç veriyor. Aslında simli ojeleri pek sevmiyorum ama dediğim gibi rengini beğendiğimden aldım. İçinde kendiliğinden minik simler var. Tüm ojeyle beraber tırnağınıza yayılıyor.
Bütün simli ojelerde olduğu gibi çıkarırken biraz uğraşmak lazım ama nispeten daha kolay çıktı diyebilirim. Kuruması da gayet hızlı oldu. Tek katta çok çok açık oluyor sadece simler belli oluyor bile diyebilirim o nedenle ben hep çift kat sürdüm. Çift olduğunda bile şişedekinden daha açık bir ton elde ediyorsunuz. Çok kalıcı değil gün içinde hafif deforme olan kısımları oldu.

Bu markadan başka çeşit kullanan varsa bana tavsiye edeceğiniz renk varsa yorum bırakırsanız sevinirim. Birkaç adet daha alıp denemeyi planlıyorum çünkü.

 

REEC.

1 yorum:

  1. Merhaba blogunuzu yeni keşfettim ve artık takipteyim :)
    Bana da uğrarsanız çok sevinirim...
    http://modadusleri.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil