2 Aralık 2016 Cuma

OJE İNCELEMESİ #36 : PRESTIGE NO : 58

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bahsedeceğim oje Prestige markasına ait ama maalesef nerden aldığımı hatırlamıyorum. O nedenle bu bilgiyi veremiycem işin ilginç tarafı son zamanlarda alışveriş yaptığım yerlerde de göremedim o nedenle yurtdışından da gelmiş olabilir.

Ojemizin şişesi yassı dikdörtgen formda Golden Rose’da da bu şekilde şişeli bir seri vardı hatırlarsanız. Formu güzel ben bu şişeleri seviyorum raflarıma yerleştirmesi kolay oluyor. Bendeki oje Wonder Gloss serisinden bir oje. Şişesinde vitaminli olduğu yazıyor ama ben pek ojede vitamin özelliğine pek inanmıyorum.
Benim kullandığım oje 58 numaralı Light Denim rengi. Renk çok hoş bir açık mavi renk yani adı üzerinde açık kot rengi. Oje kendinden simli içerisinde minik simler var sürdüğünüzde tüm tırnağınıza yayılıyor simler.

Tek kat sürdüğünüzde neredeyse parlatıcı gibi oluyor. Hafif maviye dönük simli bir parlatıcı gibi düşünün ama mavi renk çok az belli oluyor sadece yansıma gibi. İkinci katta ancak resimlerde gördüğünüz gibi bir sonuç alabiliyorsunuz.
Ojenin tek kötü tarafı simli olması nedeniyle zor çıkıyor olması o nedenle pek elim gitmiyor yoksa renk olarak ve yapı olarak beğendiğim ojelerden birisi.

 

REEC.

 

1 yorum: