30 Kasım 2016 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #111 : ESSENCE KABUKİ FIRÇA

Merhaba arkadaşlar;

Yine fırça denemelerine devam ediyorum ben. Bu seferde yine yurtdışından aldığım Essence markasına ait bir fırça. Mutlaka daha önce de bahsetmişimdir ben Essence ürünlerini gerçekten çok seviyorum deneyip beğenmediğim neredeyse ürünü yok diyebilirim. Özellikle tasarımlarını koleksiyon fikirlerini falan gerçekten beğendiğim bir marka.

Bu seferki fırçamız bir kabuki fırça. Essence’nin Secret Party koleksiyonundan bir fırça. Oldukça iri bir pudra fırçası. Kesinlikle geniş yüzeylere tüm yüze pudra kullanmak için ideal. Hatta dekolte bölgesine pudra ya da sim vs gibi ürün yaymak içinde harika olur diye düşünüyorum. Kılları bir harika yumuşacık. İnsanda sürekli yüzüne sürme isteği uyandırıyor herhangi bir ürün sürmüyor olsanız bile...
Kötü bir kokusu falana yok yıkadığımda da koku falan yapmadı. İlk kullandığımda birkaç kıl döktü ama sonrasında devam eden bir şey olmadı. Biraz seyrek kıl yapısı var kullanırken dikkat etmek lazım çok etrafa yayabiliyor ürünü.
Tasarımı çok güzel; açık yeşil renkli zemin üzerine tropik dallar ve trofik kuşları resmetmişler. Tam parti yaz çağrışımı yapıyor. Benim elimin altında olsun diye ayırdığım fırçalardan oldu size de mutlaka bir denemenizi öneririm.

 

REEC.

2 yorum: