26 Kasım 2016 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #110 : RIVAL DE YOUNG ALLIK FIRÇASI

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size severek kullandığım bir fırçadan bahsetmek istiyorum. Bu aralar fırça denemelerine biraz ağırlık verdim. Çünkü fark ettim ki sürekli çeşitli mağazalardan alıp alıp bir kenara attığım ama dam akıllı kullanamadığım çok fırçam var. Hem onları deneyip yazı hazırlayabilmek hem de pek ihtiyacım olmayan ya da beğenmediğim fırçaları ayırmak istiyorum.

Bu minik fırçamızı bana Almanya dan kuzenim getirdi. Ama bu marka yani Rıval de Young markası Rossman mağazalarında satılıyor. Rival de Young markası anladığım kadarıyla Rıval de Loop markasının gençlere yönelik ürünlerinin markası oluyor. Biraz daha şeker şirin ve biraz daha cicili biçili ürünleri var denediğim kadarıyla.

Bu fırçacık ta yine bu tanıma uygun olarak çok güzel tasarımı olan bir fırça. Genel olarak sade bir tasarımı var siyah ve koyu şeker pembe ağırlıklı. Fırçanın kıllarının uç kısmı kendinde şeker pembe renkli. Fırçası mum fırça dediğimiz şekilde. Sap kısmı da yine pembe metal bir bölüm var bence bu kısım çok şık duruyor.

Fırçanın kılları çok yumuşacık. Birkaç kez yıkadım herhangi bir dökülme yapmadı. Kullanırken de herhangi bir dökülme yapmadı ve bazı fırçalarda olduğu gibi kötü bir kokusu falan da yok. Dip kısmı düz tasarlanmış böylece masaya dik olarak koyabiliyorsunuz. Ben tasarımını ve renklerini çok sevdiğim ve de bu aralar sık kullandığım için sürekli makyaj masamda tutuyorum çok pratik oluyor.
Ben genelde allık sürmek için kullanıyorum ama gözaltlarını sabitlerken pudra sürmek içinde kullandığım oldu gayet memnun kaldım. Ufak olduğu için tüm yüze birden uygulanacak ürünlere yetmeyebilir ama küçük bölgelerde her tür toz ürün için kullanılabilir diye düşünüyorum.
Oldukça memnun kaldığım bir ürün şimdilik bana bir sorun çıkarmadı eğer bulursam burada bir de yedeğini almayı düşünüyorum.

 

REEC.

1 yorum:

  1. Performansi iyiyse fiyati da uygun bakarim Rossmann ziyaretimde tesekkürler :)

    YanıtlaSil