22 Kasım 2016 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #109 : NIVEA YÜZ TEMİZLEME MAKİNASI

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size cilt temizlerken kullanmaya başladığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Bugüne kadar cildimi temizlerken çok çeşitli araçlardan faydalandım; fırçalar, plastik aparatlar, süngerler, eldivenler …. Ama bir süredir ve sanırım blogger arkadaşların tanıtımlarının da etkisiyle elektronik temizleme makinalarından almayı düşünüyorum. Çok popüler markaları biliyorsunuz Mia serisini ve fiyatlarını da üç aşağı beş yukarı duymuşsunuzdur. Açıkçası ilk etapta ne kadar methediliyor olsa da öyle bir fiyat bana pahalı geldi vermek istemedim.  Bende daha uygun fiyatlı benzer cihazlarla denemeye başlamaya karar verdim. Piyasadaki alternatifleri incelerken Nivea’nın bayram indirimi için hazırladığı seti gördüm ve zaten sevdiğim markanın cihazıyla denemeye başladım.


Cihaz klasik Nivea renklerinde yani mavi beyaz oldukça şık bir tasarımı var. Ben daha büyük oluyorlar diye düşünmüştüm ama oldukça ufak tefek bir cihaz. Sap kısmı tam elinizle kavrayabileceğiniz gibi tutması oldukça kolay. Pille çalışıyor şarjla uğraşmak istemeyenler için iyi. İki adet fırçası var yani üzerinde olanın haricinde bir de yedek fırçası var. Ayrıca fırçaları satın alınabiliyor mu bilmiyorum ama ben bir yerde görmedim bilgisi olan varsa yorum bırakırsa sevinirim. Gerçi çok çabuk deforme olacakmış gibi görünmüyor ama fırçaları kirlenir ya da kullanılmaz hale gelirse cihazı atmak istemem.


Kullanımına gelirsek; oldukça pratik bir ürün yanınızda taşımak için fazla yer kaplamadığından gayet iyi. Gerçi kendine özel bir çantası ya da kabı olsaymış çok daha iyi olurdu özellikle seyahatler için. Fırçaları takması çıkarması temizlemesi çok kolay.  Kullanırken benim cildimde herhangi bir tahriş zedelenme vs yapmadı. Her gün kullanıma uygun ama ben ara ara farklı ürünlerle de yıkamaya devam ediyorum değişiklik olsun diye. İki aşamalı hız özelliği var sırt kısmında minik bir mandal yardımıyla kullanırken bile hız değişikliğini kolayca yapabiliyorsunuz.
Genel olarak beğendiğim bir ürün oldu. Ama sanırım ben daha güçlü daha cildimde hissettiğim ürünleri tercih ediyorum. O nedenle denemelerime devam edeceğim. Ama cildi hassas olan ya da cilt yüzeyini zedelemekten çekinen herkese önerebilirim.
 
REEC.
 

1 yorum:

  1. bende indirimde görmüş ama kararsız kalıp almamıştım bu ürünü.. paylaşım için teşekküler...

    YanıtlaSil