18 Kasım 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #108 : WET N WİLD ŞEFFAF MASKARA

Merhaba arkadaşlar;
 
Bir önceki ürün incelemesinde kaş kaleminden bahsetmiştim. Kardeş ürünü olan kaş maskarasından da bahsetmesem olmaz diye düşündüm. İlk denediğim şeffaf yani renksiz olan kaş maskarası da Wet n Wild markasına ait olanı oldu. Piyasada renkli ve renksiz çeşitli markaların kaş ürünleri var ben en çok bunu duyduğum için denemeye bundan başladım.
 
Öncelikle söylemeliyim ki bu ürün bana aslında hiç de yabancı bir ürün değilmiş. Yaşlarınızı çok bilemiyorum ama benim yaşımdakilerin muhtemelen lise çağlarından hatırlayacağı renksiz kirpiklerimiz için kullandığımız ürünün tam da aynısı. O zamanlar okul çağında renkli dudak kremleri bile çok ciddi yasak olduğundan ancak böyle renksiz parlatıcılar dudak kremleri ve maskaralar kullanıyorduk. 
Bu ürün hem kaş hem kirpik için kullanılan bir ürün olarak geçiyor. Dolayısıyla hem kaş kaleminin üzerinden kaş için kullanabilirsiniz hem de sadece şekil vermek ve gün içinde düşmesini önlemek için tek başına kullanabilirsiniz. Aynı şekilde hem kirpiklerinizi ayırmak için tek başına ya da esas maskaranızın altına baz olarak da kullanabileceğiniz bir ürün.
 
Oldukça uygun fiyatlı olduğunu belirteyim normal zamanda 10 TL civarı olan ve eğer indirim zamanlarında savaştan galip çıkarsanız yarı fiyatına bile bulup depolayabileceğiniz bir ürün. Ben Gratis mağazasından almıştım bayadır da kullanıyorum. 
Uygulamasına gelirsek; maskaranın yapısı yoğun sıvı akışkan bir yapıda değil ve bu sayede hızlı hızlı uygulasanız bile dağılıp akmıyor. Ama üst üste bir kaç kat sürmeyin tek katta zaten yeterince kaşlarınızı sabitliyor. Fazla uygulandığı takdirde kuruduktan sonra uhu gibi bir görünüm oluşabilir. Kokusu çok keskin değil. Kaşları ıslak bir görüntü vermeden, yapıştırmadan şekle sokuyor ve sabitliyor. Yarım dakika içinde kuruyup sabitleniyor. Çok hafif bir sertleştirme yapıyor.
 
Ben oldukça memnun kaldım çoğu zaman tek başına hiç makyaj yapmadığım zamanlarda bile gün içinde Küçük Emrah olmamak için başvurduğum bir ürün. Size de tavsiye ederim.
 
 
REEC.
 

6 yorum:

 1. merak ediyorum ama nedense almadım, ama yorumun olumlu fiyatta uygun olunca denemeliyim artık... sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de baya süre almadım çok arkadaşıma da sordum bir bunu bir de essence ninkini önerdiler bu denk geldi önce bunu denedim ama memnunun bir sorun olmadı şimdilik

   Sil
 2. Bu tarz bir ürünü lisede kullananlardan biri de benim :) Yaşasın nostalji o zaman :)


  http://berilcimcime.blogspot.com.tr/

  http://makyajbox.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yaşasın 😂 o zamanlar kirpik için kullanıyordum ben böyle sanki ağlamış gibi oluyordu neden yapıyorduk bilmem ama o zamın modası işte 😛

   Sil
 3. ben bu ürünü beğenmemiştim siz beğenmişsiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok yoğum kullanmadım ama kullandıgım zamanlarda memnun kaldım bir de essenceninkini dene istersen genelde ya onu ya bunu söylüyor herkes

   Sil