14 Kasım 2016 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #107 : HM KAŞ KALEMİ ESPRESSO BROWN

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size HM markasından oje hariç kullandığım ilk üründen bahsetmek istiyorum. Dediğim gibi daha önce ojelerinden çok kullandım ama başka kozmetik ürünü kullanmamıştım. Bir arkadaşım hediye edince bu kalemi denemek istedim.

 Aslında ben günlük hayatımda pek fazla kaş kalemi kullanmıyorum. Genelde kaşlarımı tarayıp düzeltiyorum bu benim için yeterli oluyor. Ama bazı dönemlerde belki yanlış aldığım için belki de dökülüp kopmalardan dolayı kaşımda boşluklar oluşabiliyor. Gerek bu dönemlerde gerekse komple bir makyaj yaptığım zamanlarda kaş ürünlerinden yararlanıyorum.

Kalem hemen hemen tüm kaş kalemlerinde olduğu gibi bir ucu kalem diğer ucu kaş fırçası şeklinde hazırlanmış. Önce fırçasından bahsedeyim; çok farklı ve özellikli bir fırça değil ama ben çok memnun kaldım güzelce tarayıp şekil vermenizi sağlıyor. HM in kaş fırçası ayrı olarak satılıyor mu bilmiyorum ama eğer tek satılsaydı da bu fırçayı alırdım.Kalem kısmına gelirsek; bendeki rengi Espresso Brown. İlk etapta bana biraz açık kalır diye düşünmüştüm ama oldukça güzel durdu. Çok yoğun olarak doldurma ya da tamamıyla baştan kaş çizme şeklinde kullanmıyorum. Sadece aralardaki boşlukları ince ince çizerek kullanıyorum. Kendi kaş rengimle uyum sağladı ve araları güzelce doldurdu.İlk kullandığımda kalem farlara ya da diğer kalem ürünlere göre yapısı biraz sert diye düşünmüştüm. Ama sanırım kaş kalemlerinde böyle olması gerekiyor çünkü kullanımda bir sorun yaşatmadı. Daha önce arkadaşlarımdan kullanırken kaş tellerini de koparan kalemler olduğunu duymuştum ama bu kalemde ben böyle bir durumla karşılaşmadım.Şuan kaşlarımı da biraz olsun rengini kırmak için boyuyorum o nedenle kaş kalemimi değiştirmem gerekiyor. Ama eğer kızıl saça uygun bu markadan bir ton bulabilirsem yine almayı düşünüyorum. Eğer kızıl saç için kalem önerebilecek varsa yorum bırakırsa çok sevinirim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder