1 Kasım 2016 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #106 : TONYMOLY PİNKWİNK RUJ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size yine yurtdışından alığım bir üründen çok şeker pisicik bir rujdan bahsetmek istiyorum. Aliexspress sitesinde görüp beğendiğim ve hemencecik kendime de aldığım bir ruj oldu. Hemen bayılma nedenim ise tabiiki ambalajı. Ben kedilere bayılırım kedili objelere üzerinde kedi deseni olan her şeye de bayılırım. Bu nedenle kedi şeklinde bir ambalajı olan kozmetik ürününü sevmemem tabiiki mümkün değildi.

Ürün Tonymoly markasına ait eğer uzak doğu makyaj malzemeleri ile ilgilendiyseniz ya da az da olsa birkaç ürününü biliyorsanız mutlaka bu markayı duymuşsunuzdur. Benimde daha önce çokça duyduğum ve daha sonrasında birkaç ürününü denediğim bir marka.
Dediğim gibi bu ürünün ambalajı kapak kısmı minik bir pisicik varmış gibi dizayn edilmiş. Oldukça şık ve benim gibi kedi sevenler için çok da güzel olmuş . Ama sadece ambalajı değişik iç kısmı normal bildiğimiz ruj şeklinde.
Rengi oldukça parlak ama simli değil. Sürüşü çok kaygan dudakta hemen kayıyor. Oldukça kremsi bir yapısı var kendinden nemlendiricili mi açıkçası bilmiyorum ama sanki dudak kremi etkisi de veriyor.

Bendeki rengi PinkWink isimli renk. İsminden de anlaşılacağı üzerine güzel bir pembe tonu. Bebek pembesi gibi de tanımlayabileceğim parlak yapıda oldukça şeker bir ton. Benim dudaklarım biraz renkli olduğundan bende çok rengini vermedi daha çok parlatıcı gibi durdu ama yine de ben severek kullanıyorum.


Daha sonraki alışverişlerimde başka renklerini de almayı düşündüğüm bu pisiciği sizinle de paylaşmak istedim. Eğer içinizde deneyen varsa bana renk önerirseniz sevinirim.

 

REEC.

 

4 yorum:

 1. Çok sevimliymiş, rujun rengini de çok beğendim. Dudakların rengi nötrlenerek kullanılabilir. Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok şeker değil mi 😍 dediğin gibi kullanmak daha mantıklı gerçekten böyle biraz zor oluyor

   Sil
 2. Ambalajı harika kedi severlerrr olarak bayıldım <3 İlginç bir şekilde yapısı da çok güzel görünüyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yapısı güzel ama ben de senin gibi ambalaja vuruldum şansıma ruj da güxel çıktı

   Sil