28 Kasım 2016 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #35 : GABRINI NO : B01

Merhaba arkadaşlar,

Bugün size Gabrini markasından simli bir ojeden bahsedeceğim. Mümkün olduğunca kullanmadığım ojelere öncelik vermeye çalışıyorum. Bu markanın da elimde çok fazla ojesi yok. Sanırım bu da bana hediye gelmişti çünkü aslında simli ojeleri pek fazla almıyorum.
Simli ojeleri sevmiyor değilim çok da beğeniyorum ama çıkarması çok zor oluyor. Ben de pek öyle folyo ile sararak bekleyerek oje çıkarmayı pek sevmediğim için genelde tercih etmemeye çalışıyorum. Yani aslında tamamen tembellikten.
Ojenin hoş tasarımlı bir şişesi var ve kapağı oje ile aynı renkte daha sonra mağazalarda baktım diğer renklerinde de aynı şekilde kapakları oje ile aynı renk yapmışlar. Daha önce böyle olmasını çok sevdiğimi söylemiştim sanırım çok sayıda ojeniz varsa ya da çekmece kutu gibi yerde saklıyorsanız ojeleri şişelerini direk göremiyor olsanız bile kapağından hemen rengini anlayıp almak mümkün oluyor benim çok işime geliyor bu durum.
Bendeki Brillant serisinden bir oje ve fırçası geniş düz olanlardan. Zaten şişenin üzerine düz fırçalı diye belirtmişler bu şekilde fırça sevmeyenler buradan fark edip ona göre seçebilir. Bunu düşünmeleri iyi olmuş çünkü bazı insanlar bu fırçaları sevmiyor özellikle elleri tırnak yapıları ince olanlara biraz kullanım zorluğu oluyor.
Oje şeffaf ojenin içerisine gri tonlarda simler eklenerek hazırlanmış. Birkaç ton sim var değişik bir görüntü oluşturuyor. Direk tırnağa tek bu ojeyi sürdüğünüzde kendini pek belli etmedi ben de başka ojenin üzerine süsleme olarak kullanmayı tercih ettim. Ama isteyen her iki şekilde de kullanabilir. Yapısı çok akıcı değil sanırım simlerden dolayı öyle. Ama çok zor sürüldü diyemem sadece kuruması zaman aldı altta da bir kat başka oje olmasından olabilir.
Özellikle süsleme için kullanmayı sevdiğim ve çoğunlukla da gece dışarı çıkarken sürdüğüm bir oje oldu. Ara ara sürdüğüm için bitirebileceğimi sanmıyorum ama koleksiyonumda olmasını isteyeceğim bir oje olduğunu söyleyebilirim.
 
REEC.
 

1 yorum: