24 Kasım 2016 Perşembe

OJE İNCELEMESİ #34 : RIVAL DE LOOP NO : 02 ROSE

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Rossman mağazalarında satılan Rıval de Loop markasından bir ojeden bahsetmek istiyorum. Benim oturduğum yerde maalesef Rossman yok ama İstanbul’a gittikçe mutlaka uğruyorum ve bu markanın ürünlerini de beğendiklerimi mümkün oldukça almaya çalışıyorum. Rival de Loop markasını kalite ve fiyat açısından oldukça beğeniyorum.
Ojelerinden de daha önce birkaç tane denemiştim. Bu seferki ojemiz Pure&Nude serisinden bir oje. Bendeki 02-Rose rengi. Dikdörtgen bir şişesi ve siyah sade bir kapağı var. Her zaman söylüyorum açık renkler pek bana hitap etmiyor bir türlü kendime yakıştıramıyorum diye. Maalesef bu seferde aynısı oldu ama nude tonları sade ojeleri başkalarında çok beğendiğim için her markanınkini alıp denemeye çalışıyorum.


Çok açık pudra pembesi bir tonu var.  Yapısı pek akışkan değil. Kuruması de sanırım çok yoğun yapılı olmasından dolayı biraz geç oluyor.  Dikkat etmek lazım çünkü tam kurumadığı için hemen üzerine desen yapıyor.


Açıkçası bu seriden mi yoksa ojede mi bir sorun vardı bilemiyorum ama ben pek sevemedim. Değişik bir tonunu bulursam bir kere daha denemeyi düşünüyorum. Bu seriden başka oje kullanan varsa aynı mı oldu yorum bırakırsa çok sevinirim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder