20 Kasım 2016 Pazar

OJE İNCELEMESİ #33 : GABRINI NO : 335

Merhaba arkadaşlar;Bugün size A101 mağazasında ne zamandır gördüm ve en sonunda merakıma yenilip aldığım bir ojeden bahsetmek istiyorum. Elimde çok oje var diye mümkün olduğunda yeni almamaya çalışıyorum ama bu ojenin rengine dayanamadım.

Gabrini markasından daha önce bir yada iki adet oje denemiştim.  Çok aklımda kalan bir yapısı yoktu ama renk çok cazip geldi. Çok güzel bir lacivert tonu ve eğer şişesinde göründüğü gibiyse favorim olur diye düşündüm.
Her neyse sonuçta ojeyi aldım hemen şişesinden bahsedeyim kare şeklinde bir şişesi var ben böyle şişeleri seviyorum yan yan koyduğunuzda rafta çok güzel duruyor.  Fırçası normal fırça yapısı çok akışkan ya da çok yoğun değil.

Tonu geçekten çok güzel ben zaten lacivert çok severim buna da bayıldım. Kurumasında bir sıkıntı olmadı aynı şekilde sürüşü de gayet güzel. Tek katta kullanılabilir ama ben çift katlı tam rengini veren tam homojen dağılmış halini daha çok seviyorum.
Numarası 335 ve kendinden parlak bir oje. İçinde ışıltı sim vs yok ama tırnakta çok canlı ve parlak duruyor. Kalıcılığıyla ilgili maalesef bir şey söyleyemiyorum çünkü daha önce de söylediğim gibi ben her gün yeniliyorum ojelerimi.

Bu markadan başka renk deneyen ve tavsiye edebilecek özellikle böyle değişik renkleri bilen varsa yorum bırakırsa çok sevinirim.

 

REEC.

 

2 yorum:

  1. Bende oje manyağıyımdır ve sürekli ojeli gezerim :D Sana önerim Rimmel London markası ve Nude markası. Güzel ve değişik renklere sahip ojeleri var :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Rımmel den çok az ojem var nedense sanırım denk gelmedim pek. Nude dediğin acaba pastel markasının nude serisi mi??

      Sil