16 Kasım 2016 Çarşamba

OJE İNCELEMESİ #32 : RAPSODİ NO : 14

Merhaba arkadaşlar;

Rapsodi ojelerden bahsetmeye devam ediyorum. Zaten elimde çok fazla yok ama tek tük olan ojeleri yazıp bir taraftan da ojelerimi düzenliyorum seriden gitmek iyi oluyor.

Bugün bahsedeceğim oje ise bu markanın pacific serisinden bir oje.  Bu seri E vitamini katkılıymış şişesinde belirttiğine göre ama ben açıkçası tüm ojeler için bu tarz vitaminli ya da besleyici vs gibi etkileri olduğuna pek inanmıyorum. Şimdiye kadar oje kullanımında tırnaklarımda böyle etki gösteren bir iyileşme sağlayan ojeye denk gelmedim.Bendeki rengi 14 numara şeker pembesi tonunda. Fırçası normal kalın ya da ince bir fırça değil. Sürümü güzel kolay dağılıyor fakat biraz geç kurudu. Herhangi bir kurutucu uygulamadan bekledim normalden biraz daha uzun sürede sabitlendi.

Kendinden parlak bir tonu var. Simli ya da ışıltılı değil yapısı parlak. Tek katta baya açık bir renk olduğundan ben çift kat uygulamayı sevdim. Çift katta tam kapatıcı şeker pembe bir renk oluyor.Özellikle yaz aylarında severek kullandığım bir renk oldu sadece kuruması için ilave sprey ya da damla kullanmanızı tavsiye ederim. Sizde de böyle geç kuruma durumu oldu mu olan varsa söylerseniz sevinirim.

 

REEC.

 

 

2 yorum:

  1. markayı sayenizde duydum , ama renk çok güzel tam yaz rengi... paylaşım için teşekkürler....

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet pek yaygın değil sanırım ben de bir milyoncularda falan rastlıyorum ama güzel renkler oluyor bakmak lazım

      Sil