3 Kasım 2016 Perşembe

OJE İNCELEMESİ #31 : RAPSODİ NO : 308

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size yeni kullanmaya başladığım ve de çok memnun kaldığım bir ojeden bahsetmek istiyorum. Daha önce denemediğim bir marka olan Rapsodi markasını bir alışverişim sırasında sırf meraktan ve rengi güzel göründüğü için A101 marketten aldım. İyi ki de almışım diyorum çünkü çok memnun kaldım.

Ambalajı oldukça sade dizayn edilmiş fırçası da normal bildiğimiz oje fırçası. Sürümü oldukça rahat tırnakta çok güzel dağılıyor. Kokusu ise oldukça bariz bir oje kokusu benim gibi oje kokusu seviyorsanız rahatsız etmeyecektir ama eğer pek sevmeyenlerdenseniz dikkat edip pek kendinize yaklaştırmayın derim.
Bendeki rengi 308 numaralı olanı. Oldukça sedefli açık tonda bir pembe rengi. Kendinden sedefli bir yapısı var ve renk içerisinde bu sedefli hali çok güzel dağıtılmış. Bazen sedef özelliği oje içinde tam dağılmıyor belki de renkten tondan dolayı çok parça parça duruyor ben de bunu hiç sevmiyorum. Ama bu ojede çok güzel renkle bütünleşmiş ve bu tona da çok uymuş.
Tek katta opak bir görüntü olmuyor ama ikinci katta çok başarılı. Çabuk kurudu ve silerken de çok bulaşma yapmadı renk olarak ama sanırım sedefli yapıdan silerken biraz yapışkan hale geldi asetonu biraz bol tutarsanız bu durumda halloluyor.
Günlük kullanım için çok ideal bulduğum yapısı ve sürümü ile çok beğendiğim bu rengi mutlaka denemenizi öneririm. Ben kullandığımda mutlaka birileri soruyor çünkü. Eğer siz de bu markadan kullandıysanız ve bana renk önerirseniz çok sevinirim.

 


REEC.

4 yorum:

 1. Rapsodi'nin lacivert ojesi var bu seriden mutlaka onu da denemelisiniz o kadar kalıcı ki ben çok severek kullanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Buralarda pek görmüyorum bu marka ama not aldım tavsiyeni görünce hemen alıcam

   Sil
 2. Güzel bir renk seçimi güle güle kullan :)

  Takipteyim, bloglarıma bekleriz.

  kozmetik, kişisel bakım;
  http://makyajbox.blogspot.com.tr/

  Kızımla kitaplarımız, etkinliklerimiz, faydalı bilgiler, oyuncaklarımız;
  http://berilcimcime.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim 😊 en kısa zaman da ben de uğruycam

   Sil