17 Ekim 2016 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #105 : PETIT I PERFUME STICK FRESH BREEZE

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size stick şeklinde bir parfüm ya da krem parfüm de diyebiliriz sanırım bahsedeceğim. Uzak doğu alışveriş sitelerinden birinden aldım bu ürünü ve tabiiki öncelikle ambalajı çok dikkatimi çekti ama parfüm olduğunu görünce de merak edip hemen sipariş verdim.

Ürünün markasını maalesef bilmiyorum ama bilmediğim bir marka sanırım. Ama ambalajı çok şeker minik bir kız gibi dizayn edilmiş. Üst kapağı açtığınızda ürüne ulaşıyorsunuz. Birkaç rengi ve çeşidi vardı ben lacivert olanını beğendim.Kullanımı çok pratik diğer deodorant sticklerle aynı tabiiki. Üst kısmında koruyucu bir kapağı var dolayısıyla herhangi bir yede bulaşma durumu olmuyor. Oldukça sert yapılı ama bu sürüşünü zorlaştıracak bir sertlik değil sadece çabucak azalmasına ya da fazlaca sürülmesine neden olmayacak kadar bir sertlik.Benim maalesef tek beğenemediğim kısmı kokusu oldu. Ama sanırım bu benim hatam çünkü koku maalesef erkek kokusu gibi sanırım lacivert olanını seçmek pek mantıklı bir seçim değildi. İsmi fresh breeze yani taze meltem ama erkek tıraş losyonu gibi kokuyor. İnternet üzerinden denemeden aldığım için bilmem mümkün değildi çevirilerden de çok anlamamışım anlaşılan. Bir dahakine daha pembeli kırmızılı olanları alıp işimi şansa bırakmamayı planlıyorum.Erkek parfümü gibi kokmasının haricinde hem yapısını hem kullanımını hem de görünüşünü de sevdiğim bir ürün oldu başka çeşitlerini de almayı düşünüyorum. Size de öneririm.

 

REEC.

 

 

 

2 yorum:

  1. Tasarımı ne güzelmiş öyle <3 renklere göre koku ayrımı yapmış olabilirler.Ama bunu belirtmeleri de lazımdı :(

    YanıtlaSil
  2. Merhabalar Fantagirro..Ambalajı çok şirinmiş aynı matruşka bebeklere benziyor...Sitenizi yeni keşfettim.Google+ ekledim.Ben de sizi http://yesimlehertelden.blogspot.com.tr/ sayfama beklerim.Sevgiler..

    YanıtlaSil