15 Ekim 2016 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #104 : FLORMAR PRETTY BLUSHER ALLIK NO:3

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size bir allıktan bahsedeceğim. Ama öncelikle söylemeliyim ki ben tam bir laz kızı olduğumdan yanaklarım gerçekten de kendiliğinden kırmızı bu nedenle de aslında çok fala allık kullanmıyorum. Günlük hayatta çok ihtiyacım olmuyor dediğim gibi ancak özel gün makyajlarında fondöten ve kapatıcı kullandığımda ilave allık kullanma durumum oluyor.

Allığımız Flormar markasından ve bu marka benim en sevdiğim markalardan biridir. Aslında bu sevgi tamamen duygusal nedenlerle çünkü benim ilk kullandığım makyaj ürünleri bu markadandı bu nedenle bana her zaman nostaljik bir his verir


Fakat bu ürünle ilgili olarak ilk izlenimim pekiyi olmadı çünkü ambalajı gerçekten çok basit ve çok çabuk kırılabilen bir malzemeden yapılmış. Ben de ilk ambalaja bakan birisi olarak pek beğenemedim dolayısıyla.

Bendeki rengi 03 numarası oldukça parlak bir pembe rengi. Renk için hatta neon pembe bile diyebiliriz. Bana hediye olarak gelmişti yoksa pek benim rengim değil oldukça göz alıcı ve çarpıcı bir renk.

Allık çok tozutuyor onu söylemeliyim firmaya aldığım zaman silkelediğimde baya bir toz uçuşuyor fırçada tutunamıyor. Ama acayip pigmentli bir ürün elinizi değdiğiniz anda pespemde oluyor. Ufacık bir değdirmek bile çok fazla renk vermesini sağlıyor. O nedenle çok dikkatli kullanmak gerekiyor yoksa anında palyaçoya dönebilirsiniz. Mümkün olduğunca azar azar kullanmak lazım.Ambalajının haricinde çok da bir olumsuzluğu olmadığını düşünüyorum eğer bu tonlar size uyuyorsa oldukça pigmentli olduğunu dikkate alarak bence mutlaka bir deneyin derim.

 

REEC.

1 yorum:

  1. Rengi ne hoşmuş. Ben de Karadeniz'liyim. Allık kullanamıyorum genelde. Güle güle kullanın :)

    YanıtlaSil