13 Ekim 2016 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #103 : ETUDE HOUSE I CAN FLY EL KREMİ

Merhaba arkadaşlar;

Uzun bir süredir bazı kişisel nedenlerle maalesef yazılarıma ara vermek durumunda kaldım. Bu süre içerisinde elimde baya yazı malzemesi birikmiş oldu tabii. Umarım hepsini sırayla yoğun bir şekilde paylaşarak açığı kapatmaya çalışacağım.
Bugün size bahsedeceğim ürün daha önce de başka bir çeşidini deneyim yazdığım bir krem. Etude House markasının baykuş şeklinde ambalajı olan kremlerinden bir değişiğini de sizden ayrı kaldığım süre içerisinde kullanıp bitirdim.


Daha önceki yazımda da söylediğim gibi ben bu kremleri ambalajlarına vurulup aldım. İçlerini bitirdikten sonra da atmadım süs diye kullanıyorum. Ama kullandığım sürece de memnun kalığım bir ürün oldu.
Yapısı çok sıvı değil yani losyon tarzı değil. Kokusu oldukça hoş hafif bir koku ama çok kalıcı bir kokusu yok yani ilk sürdüğünüz anda ve sonrasında birkaç dakika hissediyorsunuz sonrasında buram buram bir koku gelmiyor. Çeşit olarak Sweet Cotton Candy yani pamuk hela diye yazmışlar ama pamuk helvaya benzer bir koku almadım.  Ama ben el kreminde de özellikle kalıcı bir parfüm aramam o nedenle bence gayet güzel böyle olması.


Güzel nemlendiriyor gün içerisinde tabii yenilemek gerekiyor ama öyle hemencecik etkisi kayboldu falan diyemem. Bir iki saat rahat elimdeki nemi hissettim herhangi bir kuruluk oluşmadı bu süre içinde. Kesinlikle yağlı bir hissi de yoktu. Bazı kremler nem veriyor ama yağlı gibi de bırakıyor ama böyle bir durum yoktu.
Benim cildim çok hassas değil ama herhangi bir alerji vs de oluşmadı. Son olarak söylemeliyim ki hem ambalajı hem de sevdiğim bir markanın ürünü olduğu için hem de memnun kaldığım için tekrar almayı düşünürüm ama önce elimdekileri denemeyi düşündüğümden hemen almayacağım.
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder