1 Temmuz 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #102 : ISANA MED EL KREMİ

Merhaba arkadaşlar;Bugün size bir el kreminden bahsetmek istiyorum. Genelde insanlar kış aylarında daha fazla el kremi bitirir ama ben de tam tersi oluyor ben yaz aylarında daha fazla bitiriyorum. Daha doğrusu daha fazla deniyorum. Çünkü kışın genelde memnun kaldığım her zaman kullandığım kremle devam ediyorum ama yazın çeşit çeşit merak edip deniyorum. Yeni denediğim ve de bitirdiğim krem ise Rossman mağazalarında satılmakta olan Isana markasının bir el kremi oldu.Rossman 'larda satılan ürünleri genelde çok seviyorum çünkü hem kaliteli oluyorlar hem de fiyatları oldukça uygun oluyor. Bu kremin fiyatını bilmiyorum çünkü bana kuzenim Almanya'dan getirmişti ama benzerini gördüm burada da.

Bendeki krem biraz büyük boydaydı yani normalinden de büyük çünkü normal boyutuna %33 daha fazla avantajlı bir tüp hazırlanmış. O nedenle pek çantaya atmalık bir boyut değildi ama sanırım daha küçükleri de vardır.Çok farklı değişik özellikli bir kokusu yok kremin hafif rahatsız etmeyen bir krem kokusu sadece. Kokulu meyveli çiçekli kremleri de seviyorum ama bazen kokusuz olması da iyi oluyor özellikle parfümünüzün kokusunu değişmesini istemediğinizde. 
Yapısı oldukça kıvamlı yani akışkan sıvı formda değil. Ben böyle olmasını sevdim losyon kıvamlı kremleri pek sevmiyorum özellikle kışın elinizin üzerini iyice kapatan kıvamı ile çok daha iyi olacağını düşünüyorum.Nemlendirmesi gayet güzel sıcak ta kullanmama rağmen yağlandırma ya da vıcık vıcık olma hali yaratmadı ama gayette güzel nem verdi. Ellerimi yumuşacık yaptı ve iyi de bir süre bu halini korudu. Tabiiki gün içerisinde aynı hissin devamını istiyorsanız tazelemeniz gerekiyor ama nemlilik halini baya bir süre koruduğunu söyleyebilirim.Güzel nem veren uygun fiyatlı bir krem arayanlara tavsiye edeceğim bir krem özellikle böyle avantajlı ekstra gramlı halini bulursanız daha da ucuza gelecek bir krem bakmanızı öneririm.
REEC

1 yorum:

  1. bu markanın ürünlerini bende seviyorum, ama el kremini daha önce kullanmamıştım... bir daha ki rossman alışverişimde bunu da almalıyım ... sevgiler...

    YanıtlaSil