19 Haziran 2016 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #98 : ESSENCE FAR APLİKATÖRÜ

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size çok sevdiğim Essence markasından bir üründen bahsedeceğim. Bu ürün bir far aplikatörü. Bunun özelliği ise oldukça büyük boy olması.


Ambalajı çok güzel ve kibar. Koyu pembe renkli sapının üzerinde çok güzel beyaz çiçek desenleri var. Süngeri de yine sapına uygun olarak pembe tonda yapılmış. Ben ayrıca ambalajın içinde bulunan kartonunun da desenine bayıldığımdan kitap ayracı olarak kullanıyorum bu da aklınızda olsun.
Süngeri çok yumuşak değil rahatça üzerine far alabiliyorsunuz ve geniş olmadı nedeniyle de göz kapağının tamamına güzelce dağıtabiliyorsunuz. Kolay temizleniyor ben bebe şampuanı ile yıkıyorum. Sapının uzun olması kolayca işlem yapmanızı sağlıyor. Minik aplikatörlerle far uygulamanın ne kadar zor olabildiğinizi bilirsiniz. Bunu kullanırken çok rahat far sürmeniz mümkün oluyor.
Detay çalışmak için öok uygum değil ama ben hem toz hem de krem farla denedim gayet memnun kaldım. Delikli bir yapısı olmadığından içine ürün alma durumu olmuyor. Ben bazen kapatıcı uygulamak için de kullandım burun kenarlarımda falan çok rahat oldu. 


Maalesef Essence standları genelde bış oluyor ne zaman gitsem ama eğer bulursanız mutlaka almanızı öneririm çünkü fiyatı da oldukça ıygun oluyor.REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder