17 Haziran 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #97 : BETTY BOOP LİP GLOSS

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size Betty Boop markasından bir lip glossdan bahsedeceğim. Biliyorsunuz ben sıvı rujları ve lip glossları falan pek fazla kullanmıyorum ama Betty Boop karakteri benim çok sevdiğim bir karakterdir. Ayrıca puantiyeli şeylere çok bayılırım kırmızı beyaz siyah puantiyeler benim çok hoşuma gitti o nedenle aldım bu ürünü. Ayrıca değişik ürünler denemek istiyorum çünkü sürekli kendi sevdiğim ürünleri denersen bloger olarak doğru hareket etmiş olmam diye düşünüyorum


 


Dediğim gibi ambalaj  olarak çok güzel bir ürün. Gerek renkleri gerek dizaynı tam benlik.  Maalesef numarasını bilemiyorum çünkü üzerinde yoktu ya da ben fark etmeden kopardım çünkü üzerine şeffaf bir film vardı onu çıkarınca onunla beraber gitti bilemiyorum. Bildiğimiz klasik gloss ambalajı var uzun alt kısmı şeffaf, rengi görebiliyorsunuz üst kısmında da güzel bir kapak var fırçası oldukça rahat sürüm sağlıyor gayet güzel.
Ürünle ilgili ilk dikkatimi çeken şey kokusu oldu çünkü karpuz gibi kokuyor çok hoş bir koku beni çok rahatsız etmedi hafif bir koku çünkü sürdüğünüzde dudağınızda da rahatsız edici değil. Fakat üzerinde bununla ilgili bir açıklama görmedim yani karpuz kokulu olduğuna dair bu çeşidinde mi var yoksa diğerlerinde de var mı bilemiyorum. Başka rengini denemedim henüz ama denemeyi düşünüyorum.
Sıvı dudak ürünleri sevmememe rağmen bunu sevdim o nedenle başka renklerini de denemeyi düşünüyorum. Yapısı oldukça yumuşak kesinlikle yapış yapış bir yapısı yok. Biraz aralara doluyor ama tabi yapabilecek çok bir şey yok heralde bu tarz ürünler de genel bir hal olduğunu düşünüyorum. Kalıcılığı gayet iyi tabii bir şey yiyip içtiğinizde tam rengini korumak için tazelemek gerekiyor ama parlaklık etkisi tam olarak kaybolmuyor. Hoş bir parlaklığı var özellikle gün ışığında çok hoş görünüyor. Rengi soğuk ton bir sütlü kahve gibi görünüyor ama sürdüğünüz zaman birazda turuncu hafif kavun içi gibi renk alıyor. Ben kat sürdüğüm zaman ve çok hoş bir parlatıcı halinde ikinci katı geçtiğim de çok güzel turunculu kahverengili belki bir miktarda gülkurusu içeren bir renk elde etmiş oluyorum.


REEC.

1 yorum:

  1. Rengin güzelliğii ❤️ sana da çok yakışır eminim canım arkadaşım :)

    YanıtlaSil