13 Haziran 2016 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #96 : P2 LONG WEAR GÖZ KALEMİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size P2 markasından bir göz kaleminden bahsedeceğim. Bildiğim kadarıyla bu marka Türkiye'de yok bana Almanya'da yaşayan kuzenim bu markanın ürünlerini getiriyor. Bir kaç ürününü dememiş oldum şimdiye kadar ve oldukça memnun kaldım.Önce her zamanki gibi ambalajından bahsedeyim; kalem asansörlü dediğimiz kalemlerden. Oldukça güzel plastik kalemle hemen hemen aynı renkte güzel bir ambalaj var. Ayrıca ekstra olarak dip kızmında çıkarılabilir minik bir kalemtraşı da var. Bu minik ayrıntı çok hoşuma gitti bu nedenle kalemin içi bittiğinde de saklamayı düşünüyorum.


Rengine gelirsek rengi gri ağırlıkta ama içerisinde eflatun, lila ya da çok açık renk mora dönük renkler de barındıran bir gri.Kalemi  ilk açtığımızda gri renk görüyorsunuz ama sürdüğünüz zaman gözümüze yanar dönerli bir hal alıyor.İçinde kendinden ışıltıları olan bir kalem ve bu ışıltılar da ayrıca içindeki renkleri açığa çıkarıyor. Renginin bu yanar dönerli yapısı tek başına kullandığınızda bile sanki bir kaç renk karıştırarak makyaj yapmışsınız gibi durmasını sağlıyor. O nedenle ben çok pratik buluyorum özellikle yazın yani güneşte ışıltıları sayesinde de tek bir ürün kullanarak çok harika bir göz makyajı elde ediyorsunuz. 


Yapısı çok fazla yumuşak değil yani çok çabuk formu bozulmuyor ve tükenmiyor fakat göz kapağınıza da herhangi bir şekilde tahriş edip rahatsız edecek bir sertliği yok. Oldukça kaygan çabuk dağılan çabuk göz kapağına yerleşen bir kalem. Çok fazla kalıcı değil kremsi yapısı nedeniyle uzun saatler gözünüzde kalmıyor ama bu benden de kaynaklanıyor olabilir çünkü ben çok fazla gözlerini oynarım. 

Gözlerimdeki etkisini çok beğendiğim ve tek bir ürüne sanki bir kaç ürün kullanarak güzel makyaj yapmışsınız etkisi veren hoş ürün o yüzden çok memnunum başka tonlarında almayı planlıyorum herkese tavsiye ederim.  


REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder