7 Haziran 2016 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #95 : ESSENCE LİP BALM

Merhaba arkadaşlar 

Bugün size en sevdiğin markalardan birine ait bir üründen bahsetmek istiyorum. Essence markası benim özellikle uygun fiyatlı ürünleri arasında en çok sevdiğim marka diyebilirim. Bu markanın hem ürünlerini hem de ambalajlarını çok seviyorum her serisinden bir kaç parça mutlaka alıyorum.

Bugün size bahsedeceğim ürün de bir lip balm. Ben dudak kremlerini çok seviyorum her çeşidinden nerede görsem alırım. Bu kremi de görür görmez şekline bayılıp aldım. Minik tombul bir kalem olarak dizayn edilmiş ve çok şeker görünüyor. Kendisiyle aynı renkte kapağı da var böylece çantanıza attığınızda herhangi bir yere bulaşmıyor ya da kirlenmiyor.
Kalem şeklinde kremimizin oldukça açık bir pembe rengi var. Zaten adını da ona göre vermişler 01 numara Baby Girl rengi yani. Ve gerçekten de tam bir bebek pembesi rengi. Ben tek kat olarak sürdüğümde sadece ışıltı ve parlaklık veriyor ama rengini versin diye bir kaç kat sürersem çok kötü sırıtıyor dudağımda çünkü benim dudaklarım koyu renkte kalıyor. Çok fazla kalıcı bir ürün değil gayet kolay uygulanıyor ama gün içinde tazelemek gerekiyor. Herhangi bir meyve tadı yada aroması yok ama hafif bir krem kokusu var.Benim dudaklarım daha koyu renkte olduğu İçin bana çok fazla uyumadı o yüzden bunu bir daha almayı düşünmüyorum ama ürünleri hem görünüş olarak hem de kullanım olarak sevdim o yüzden başka renkleri alıp denemeyi düşünüyorum.

REEC.2 yorum:

  1. merhaba :) bazı teknik sorunlardan ötürü blogumu kapatıp yenisi açmak zorunda kaldım. Sizide takip ediyordum. Yeni bloguma bekliyorum. nesinblogu.blogspot.com :)

    YanıtlaSil
  2. çok şirin görünüyor ama benim dudaklarım da koyu renk ben de bu tarz balmlarda aynı sorunu yaşıyorum birkaç kat sürünce tuhaf görünüyor:D yine de sağlıkla güle güle kullanın =) sevgiler

    YanıtlaSil