25 Haziran 2016 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #101 : ORİFLAME GÖZ KALEMİ

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size Oriflame markasına ait bir göz kaleminden bahsedeceğim. Yaz aylarında bronz ve bakır tonlarını kullanmayı ne kadar sevdiğimden bahsetmiştim. Bu göz kalemimizde tam benim yaza uygun gördüğüm bir tonda ve ben bu nedenle son zamanlarda çok sık kullanıyorum.

Orıflame markasından çok fazla ürün denememiştim katalogda bu kalemi ve renginin güzelliğini görünce hemen aldım. Göz kalemimiz tombik bir kalem asansörlü değil eski usul açılarak kullanılanlardan. Fakat ilk başta uygun kalemtıraş bulmakta zorlandım çünkü bendekiler hep normal kalemlere uygun şekildeydi daha sonra çift kullanımlı olanlardan aldım onla kullanıyorum.Rengi bakır alt tonlu bir kahverengi ama açık ton bir kahverengi. Çok güzel simli bir yapısı var göz kapağında çok güzel duruyor ve ışıkta yanardöner etkisi ile tek bir ürünle güzel bir göz makyajına sahip olmanızı sağlıyor. Yazın çok katlı makyajları kullanamıyorum ve özellikle tatil zamanı makyajla çok vakit harcamak istemiyorum pratik ürünleri tercih ediyorum. Bu nedenle hemen bir kalem uygulayıp göz kapağınıza şık bir sonuç almak için uygun bir ürün.

Yapısından çok memnunum herhangi bir kokusu yok ben koku takıntılı olduğumdan önce ona bakıyorum. Kimyasal kokulu ürünlerden hoşlanmıyorum çünkü. Kolay sürülüyor biraz kolay bulaşan yapısı var ama idare edilebilir. Pek fazla kalıcı değil benim için ama her zaman söylüyorum ben gözlerimde çok oynarım gün içinde benden kaynaklı olabilir.Başka tonları var mıydı hatırlamıyorum ama pratik olması renginin çok güzel olmasını çok beğendiğim bu ürünün başka renklerine de bakmayı düşünüyorum.

 

REEC.

 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder