23 Haziran 2016 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #100 : HELLO KİTTY LİP GLOSS NO : 8

Merhaba arkadaşalar;

Bugün size Hello Kitty markasına ait bir lip glossla ilgili yazıyorum. Ben Hello Kitty nin makyaj ürünleri olduğunu da bilmiyordum bu ürünleri alana kadar. Bu aralar çizgi film karakterlerinden gidiyorum nasılsa bir tanede bundan olsun bari deyip birkaç ürününü birden aldım. Aldıklarım arasında bir de bu güzel gloss var. Kullanmıyorum diyorum ama nedense hep gloss almaya başladım bu aralar bilerek seçmiyorum ama tamamen denk geliyor.Ürün çok şık kibar siyah renkli bir kutu içinde satılıyor. Dediğim gibi zaten ben Hello Kitt’ye zaten bayıldığımdan ambalajını da sevdim. Bu kutucuğun içinde tüp şeklinde genelde kremlerde alışık olduğumuz gibi bir ambalajla hazırlamışlar ürünü. Ürünün ambalajı şeffaf böylece içindeki ürünü ve rengini görebiliyorsunuz. Herhangi bir aparatı yok sürmek için direk tüpü dudağınıza uygulamanız gerekiyor kullanmak için. Bu benim pek sevdiğim bir sürüş şekli değil açıkçası özellikle renkli ürünlerde dudağa yaymak ve tam dudak şekline uygun sürmek konusunda biraz zorluk çıkarıyor.

Rengine gelirsek kahverengi tonlarında içinde bronzluk barındıran bir renk. Gayet parlak ışıltılı tam bir gloss. Ama ışıltıları çok abartılı olarak düşünmeyin rahatsız edici ya da günlük kullanımına fazla gelecek bir şekilde değil. Tek kat kullanırsanız hafif kahve ışıltılı bir parlatıcı sürmüş gibi oluyorsunuz. İkinci katta ise tam rengini veriyor ve çok hoş bir bakır, bronz kahverengi elde ediyorsunuz.Yapısı tabiiki biraz ıslak bitişli biraz yapışkan hisli gloss kullanmaya alışık arkadaşları rahatsız edeceğini sanmıyorum. Ben çok alışık olmadığımdan benim dikkatimi çekti ama dudaklarınızı birbirine yapıştıran oraya buraya bulaşan bir hali yok.

Bu mevsimde ben bronz renkleri çok beğeniyorum bu nedenle sanırım yazın kullanacağım ürünlerden olacak. Ayrıca yazın gloss çok daha güzel duruyor bence dudakta.

 

REEC.

1 yorum:

  1. Rengi çok güzel ama ben gloss kullanamayan gruba giriyorum. Bir türlü alışamadım.

    YanıtlaSil