5 Haziran 2016 Pazar

OJE İNCELEMESİ #30 : CATHERINE ARLEY OJE

Merhaba arkadaslar;

Bugün size yeni denediğim bir ojeden bahsetmek istiyorum. Catherine Arley markasından bir oje bugünkü ojemiz. Ben küçüklüğümden beri bu markayı biliyorum denebilir teyzem bu markanın ürünlerini kullanırdı ben de ondan görmüştüm kendim de pudrasını ve farlarını bir de rujunu kullandım daha önce fakat ojesini kullanmamıştım. Bir arkadaşım hediye etti ve değişik renkli olduğu için benim de denememi istemiş.

Fakat üzerinde numarası yazmıyordu sanırım silinmiş yada kopmuş bilmiyorum o yüzden numarasını söyleyemeyeceğim ama oldukça parlak bir sarı renkte. Önce her zaman olduğu gibi ambalajından bahsetmek istiyorum tombul çok güzel bir şişesi var aslında oje rafımda biraz yer kaplıyor ama ben yine de sevdim.Fırça kalınlığı ve boyutu standart alışık olduğumuz şekilde bir fırça.Öncelikle şunu söylemeliyim ki maalesef çok fazla sevmedim ben bu ojeyi aslında değişik renkli olduğu için çok heves etmiştim kullanmak için fakat rengi tırnak üzerine bir türlü istediğin gibi dağılmadı. Sürdüğün zaman aslında tek katta sürülmüş gibi görünüyor fakat örtücü değil tırnağı kapatmıyor.Bir diğer kötü tarafı da bazı yerlerde yoğun bazı yerlerde şeffaf bir hal alıyor olması. Aynı şekilde sürdüğüm halde tırnağın üzerinde bazı yerlerde şeritler halinde toplanma oldu. Düzeltmeye çalıştım ama maalesef başaramadım. Rengi aslında çok güzel ama şimdiki rengi tırnağa geçiremiyoruz.  Birkaç kat sürdüğünüzde çok çabuk suyudur bir hal aldı.

Dediğim gibi renginden çok mutlu olmama rağmen kulağından pek fazla memnun kalmadım. Fakat bu rengiden kaynaklı olabilir çok emin değilim. Daha önce bu markanın başka ojesini kullanmadığım için genel bir yargı vermek istemiyorum. Şişesini ve rengini çok sevdiğim için başka renkleride alıp denemek istiyorum ancak ondan sonra kesin karar vereceğim. Eğer sizin denediğiniz varsa bu markadan bana fikir verirseniz önerebileceğiniz renk varsa yada sizde anda onunla karşılaştırsın söylerseniz çok sevinirim.

REEC.1 yorum: