29 Haziran 2016 Çarşamba

ETKİNLİK GÜNLÜĞÜ #6 : GÜZELLERLE BAHAR ETKİNLİĞİ

Merhaba arkadaşlar;

 
Bugün size Mayıs ayı içerisinde gitmiş olduğum harika bir etkinlikten bahsetmek istiyorum. Ben böyle etkinliklere katılmayı çok seviyorum hem yeni blogger arkadaşlarla tanışıyorum hem çeşitli belki de daha önce karşılaşmadığım tanışmadığım firmalarla tanışıyorum hem de belki sosyal medyada sürekli iletişim halinde olmama rağmen yüz yüze görüşmediğim arkadaşlarla karşılaşmak canlı canlı konuşmak görüşmek imkânı buluyorum. Ve bu etkinlikte tam da bu sevdiğim gibi oldu açıkçası.

Etkinliğin en güzel tarafı benim için çok sevdiğim arkadaşım Ayşegül yani Makyaj Deneyimlerinin düzenlediği bir etkinlik olmasıydı. Bayadır görmediğim arkadaşını göreceğim için çok mutlu oldum etkinliğe beni de davet ettiğinde ve seve seve kabul ettim. Ayrıca etkinlikte hem ablası hem de annesi ile tanışma şansım oldu özellikle dünya güzeli annesini görünce Ayşegül’ün bu tatlılığının kibarlığının nerden geldiğini de anlamış oldum.

Etkinliğimiz İstanbul Moda da Brunelle restoranda yapıldı. Gerçekten çok hoş bir mekân ve çalışanlarda hem çok kibar hem de yardımseverdi bizimle çok güzel ilgilendiler. Bizim için diğer misafirlerden ayrı bir mekan hazırlamışlardı ve sevgili Ayşegül de bize ayrılan mekanı ablasının da yardımları ile çok güzel bir şekilde dekore etti. Aşağıda biricik ev sahibemiz güzelce dizdiği sponsor ürünlerle poz verdirdim ne kadar güzel görünüyor değil mi?Sevgili ev sahibemiz her birimiz için isimlerimize özel birer etkinlik dosyası hazırlamış. Dosyalarımızın kaplarını bile konseptimize özel seçmiş hatta isimliklerimi koymak için notluklarımızı bile her birimize özel alınmıştı. Ver etkinlik sonrası notluklarımız da bizlere arkadaşımızdan hediye oldu.
Etkinliğimizin çok güzel ve bol sayıda sponsoru vardı hepsi bize çok güzel hediyeler göndermişlerdi. Ayrıca Amway firmasından Bayer İlaç firmasından ve Mediwell firmasından yetkililer etkinliğimize katılıp ürünlerini tanıttılar ve sorularımızı yanıtladılar.


Etkinliğimizde Fitnut, Forever Living,Lets's Club, Life Style, The Nail Job, Timeless Truth ve Vpleksihome firmaları katılanlara çekilişle hediye edilmek üzere ürünler göndermişti. Sevgili ev sahibemiz de ürünlerin her birine ayrı ayrı çekiliş yapıp bizlere dağıttı.
Etkinliğimizin ilk sponsoru Moshosgarden firmasıydı ve her birimize dağıtılmak üzere 4 er tane maske testeri ve ürün gönderiminde bulundular.


Danone firması da sponsorlarımızdan dı ve hepimizin çok beğendiği bir sunumla bizlere 2 şer adet Activia kefir gönderdi. Ürünün soğuk olarak elimizde ulaşması için kutunun içinde portatif soğutucu koymayı bile düşünmüşler.


Lapitak firması da bizlere çeşit çeşit el ve ayak bakım kremleri göndermişlerdi. Hepimiz ürünleri hemen oracıkta incelemeye başladık.


Benim ilk defa tanıştığım Nobren Parfüm firması her birimize birer tane parfüm göndermişlerdi. Hepimizdeki koku farklıydı ve hemen hepsini biraz denedim çok güzel kokular vardı.


Benim daha öncede bir etkinliğimizde hediye olarak aldığım ama henüz kullanamadığım ama arkadaşlarımdan çok methini duyduğum Le Soleil firması da her birimize saç tiplerimize uygun birer şampuan göndermişti.


Mediwell firması gerek bize sunum yapan yetkilisi ile gerekse çeşit çeşit ürünleri ile gerçekten gönlümüzü kazandı. Firma yetkilisi her birimizle tek tek ilgilendi be tüm sorularımızı yanıtladı.


Catherine Arley firması benim ilk makyaj ürünlerimi aldığım firmadır bu nedenle de bende yeri ayrıdır. diyebilirim. Bu etkinlikte de ürünlerini görünce gerçekten çok mutlu oldum.


Cecile Beauty firması da sponsorlarımızdan biriydi ve her birimize çok şeker bir sunumla ürünlerinden örnekler göndermişlerdi.


Deina Kozmetik firması o kadar cömert davranmış ki size anlatamam neredeyse her birimize birer makyaj seti hediye etmiş. Bütün ürünlerinden çeşitler vardı ve hepsi çok kaliteli ve güzel ürünlerdi.


Termalife firması da bize birer paket maskelerinden göndermişti ve ben henüz denememe rağmen arkadaşlarımdan iyi şeyler duydum doğrusu.


Vissmate firması da aramızdaydı ve bizlere çeşitli özellikle ürünlerinden göndermişlerdi. Ben hemen benimkini anneciğime ilettim ve çok memnun kaldığını buradan söylemeliyim.


Selin Kolonyaları da her birimize yeni çıkan serilerinden birer büyük şişe ve benim bayıldığım minik tam çantalık kolonyalarından da çeşit çeşit göndermişler.

Bayer firması hem bizlere Bepanthen ürünlerinden çok güzel birer kutu hazırlamış ve ayrıca sevgili Derya Hanımı da bizlere ürünleri tanıtması için göndermişti. Samimi tavrı ile Derya Hanımı hepimiz çok sevdik hem getirdiği ürünler hem de firmanın diğer ürünleriyle ilgili bize pek çok bilgi verdi.

Haceri Simya benim daha önce denemediğim bir firmaydı ve ürünlerini o nedenle çok merak ederek aldım ve hemen incelemeye başladım.
Yoko cilt bakım ürünleri de hepimize birer ürün göndermişlerdi. İlk defa adını duyduğum bu uzak doğu firması da baya ilgimi çekti.

Etkinlik hediyelerimiz yeni yazılarımızda denenir denenmez konuk olacak. Ama gerek Ayşegül'ün özverili hazırlıkları gerekse tanıştığım görüştüğüm arkadaşlarla olan muhabbetimiz şimdiden anılarımda güzel bir yer aldı.

Bu arada sevgili arkadaşımın bizlere hediye olarak yaptırdığı pastayı ve güzelliğini de eklemeden geçmek istemedim. Hem tadı harikaydı hem de çok güzel görünüyordu.Umarım arkadaşlarımla tekrar en kısa zamanda görüşürüm hem ev sahibemize hem de katılan firmalara buradan tekrar teşekkürler.


REEC. 

1 yorum:

  1. Çok teşekkürler ablacık. Eline sağlık. Harika bir yazı olmuş. Keşke gene böyle eğlensek :P muck..

    YanıtlaSil