24 Mayıs 2016 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #93 : LACURA BODY EL KREMİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size yine bir el kreminden bahsedeceğim. Bu aralar cildimde daha doğrusu yüzümde bir sağlık sorunu var bu nedenle kozmetik kremleri kullanamıyorum. Bu nedenle de sanırım el ve vücut kremlerine merak saldım. Bir kaç hafta içinde baya bir çeşit denedim. Hazır bu kadar denemişken yazılarını da yazmak ve sizinle paylaşmak istedim.

Bu kremi Rossman mağazalarında bulabilirsiniz ama sanırım Douglas mağazalarında da bulunuyormuş. Ve buradan da anladığım kadarıyla bir Alman markası. Ürünün herhangi bir aroması ya da meyveli veya çiçekli bir özelliği yok. Çok fazla bir kokusu da yok klasik krem kokusu diye tanımlayabilirim sanırım.Yapısına gelince alışık olduğumuz kremlerden daha tok bir yapısı var. Akışkan ya da losyonumsu değil tam tersi biraz daha katı formda. Yapısından dolayı iyice ovarak sürmeniz gerekiyor ama ciltte kalıp gibi kalmıyor dağılıyor ve emiliyor. Aslında yağlı yapıda ama ciltte yağlı bir tabaka olarak kalmıyor. 
Nemlendirmesi yeter düzeyde bence özellikle el kremi olarak iyi gayet iyi ve günlük kullanıma uygun. Yalnız başka boyu var mı bilmiyorum ama bendeki tüp formunda ve biraz büyükçe o nedenle çantada taşımaya pek uygun değil bulursam daha küçük boyunu almayı düşünüyorum bir dahaki sefere.


REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder