22 Mayıs 2016 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #92 : ETUDE HOUSE MİSİNG U EL KREMİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bayağı önce bir süre almış oldum bir el kreminden bahsedeceğim. Bu krem Etude House markasından ve bu marka uzak doğu markalarından birisi. Aslında benim uzak doğu kökenli ürünlerden ilk duyduğum ve denediğim marka buydu diyebilirim. 


Bu markanın ürünlerini çok seviyorum ben çünkü ambalajları çok şeker oluyor. Bugün bahsedeceğim kremin de ambalajı gerçekten çok güzel özellikle de bu aralar baykuş figürlü şeyler çok moda olduğu için bu kremin ambalajını herkes çok sevecektir diye tahmin ediyorum.Bu kremi ben de bir kaç çeşidi var bugün size bahsedeceğim Very Berry Cherry kokulu olanı. Bunun ne olduğunu çok anlamadım ama kiraz çiçekli kokulu sanırım. Çok fazla bir kokusu yok aslında keemin çok hafif çiçeksi bir kokusu vae bu nedenle kokusu olan ürünleri sevmeyenlere ayrıca öneririm.


Ambalajı resimde de gördüğünüz gibi pembe bir baykuş şeklinde. Her çeşidinde farklı bir baykuştan esinlennişmiş hepsinin şekli biraz birbirinden farklı ve her baykuş gerçekten doğada bulunan bir baykuştan esinlenerek yapılmış anladığımkadarıyla ama tabii renkleri ve mavi yeşil değil doğadaki hallerinde. Bendeki bu çeşidi Eagle Owl yani kartal baykuşundan esinlenilmiş. 

Dediğim gibi ambalajı pembe ve  içindeki kremde hafif pembe tonlu. Yapısı oldukça yumuşak biraz yağlıca hem yüzümde hem ellerimle kullandım ben aslında el kremi diye geçiyor ama tüm cildimde kullandım denebilir. Dediğim gibi biraz yağlıca eğer cildiniz çok yağlı ise size biraz fazla gelebilir ama nemlendirmesi gayet iyi çok yumuşak bir sürüm var çok kolay dağılıyor cildinizin üzerinde yağlı olmasına rağmen öyle vıcık vıcık bir his bırakmıyor. Cildinizde hemencecik cilt tarafından emiliyor ve gayette güzel bir sürede gerçekten güzel bir nem sağlıyor.


Çok yoğun saatler süren benlendirici bir etkisi yok ama yazın zaten öyle çok nemli bir cilde ihtiyaç duymuyorum ben o yüzden bu mevsimler için benim çok işime yaradı çok kolaylık oldu diye düşünüyorum.


İlk etapta aslında ambalajına bayılarak aldığım bu kremi gerçekten çok sevdim benim elimin altında bulunmasını istediğim kremlerden birisi elimde başka çeşitleride var onları da denedikten sonra geriye dönüp de alabileceğim bir krem.Herkese  tavsiye ederim hem şeker hem dekoratif amaçlı kullanabiliyorsunuz hem de gerçekten içindeki kremde çok güzel çok güzel kokusu olan hafif bir krem.
REEC.

4 yorum:

 1. ambalajı ne kadar güzelmiş :)güle güle kullan canım

  YanıtlaSil
 2. Ambalaja bak yaa :) Çok şeker ablacık. Senin gibi :P

  YanıtlaSil
 3. etude house çok beğendiğim fakar henuz hiç kullanmadığım bir marka. böyle bir el kremi olduğunu da bilmiyordum. bitince bile süs olarak kullanılabilir. çok şirin, bilgilendirme için teşekkürler, sevgiler =))

  YanıtlaSil
 4. Aaa ne değişik ilk kez gördüm böyle bir krem kutusu çok seker😊

  YanıtlaSil