20 Mayıs 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #91 : HM KALP ALLIK

Merhaba arkadaşlar;Bugün size en HM den bayağı bir uzun süre önce aldığım bir  allıktan bahsetmek istiyorum. Aslında allık paleti gibi de denebilir çünkü içinde üç ton allık var. tabi hemen şeklinden anlayacağınız gibi ben görünce şekline bayılarak aldım ihtiyaç olduğu için yada allık denemek istediğim için değil. kalp şeklinde bir kutusu var çok sevimli görünüyor. Üzerinde kapağının şeffaf bir ön yüzü var direk içindeki renkleri görebiliyorsunuz.
Bunun aslında iki çeşidi var biri bendeki pembe tonlu olan diğeri de kahverengi tonları olan daha çok allık değil Bronzer olarak düşünülmüş olan çeşidi. Ben sadece bu pembe tonlu olanı aldım diğerini denemedim. Öncelikle ambalajdan bahsetmek gerekirse çok şeker çok sevimli bir ambalajı var. Kartondan bir kalp şeklinde üstü şeffaf bir kutu. fakat ambalaj çok güzel olsad a Çok kullanışlı çok sağlam değil çantaya falan attığınız zaman çok kolay bir şekilde bozulabilir kırılabilir.Renklerine gelirsek içinde üç renk var ilki toz pembe ikincisi daha turuncuya yakın bir de mercan tonunda daha koyu renkte. Pigmentasyonuna gelirsek maalesef çok pigmentli bir ürün değil bence ancak en koyu tonu yani mercan tonu allık olarak kullanılabilir diğerleri daha çok aydınlatıcı olarak kullanmaya daha uygun. Yani ben o şekilde kullandım çünkü çok hafif renk veriyorlar hatta hissedilmiyorlar. Daha çok yok gibi makyajda ya da çok sade bir cilt makyajı istediğinizde ışıltı vermek belli belirsiz renk vermek için kullanılabilir. 

Dediğim gibi hani allık olarak değil ama aydınlatıcı yada çok hafif renk vermesi kaydıyla allık olarak kullanmak için alıp kullanabilirsiniz ben yine de şekli açısından çok seviyorum ve fazla renklenmek istemediğim zamanlarda hem allık  hemde daha çok aydınlatıcı olarak kullanmayı tercih ediyorum.
REEC.

3 yorum:

  1. Çantada taşımak için de fazla büyük sanki. Şu pigmentsiz ürün olayını da hiiç anlamıyorum. Madem renk vermeyecek niye üretiyorsunuz ki :))

    YanıtlaSil
  2. Ay ne güzel bir ambalaj tasarımı ya.

    YanıtlaSil