18 Mayıs 2016 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #90 : MAC BASİC RED

Merhaba arkadaşlar 

Bugün size bir dudak kaleminden bahsetmek istiyorum. çok severek kullanıyorum bu kalemi. genelde ben bu kalemi Russian Red rujla beraber kullanıyorum ama bir arkadaşımda başka kırmızı renkli rujlarla da denedim çok daha güzel oldu. Ayrıca bu kalemi ben tüm dudağıma uygulayarak ruj olarak da kullanıyorum. bütün dudağına uygulayıp üzerine gloss kullandığım zaman gayet güzel ve  oldukça kalıcı bir renk elde ediyorum.
Basic Red isimli bu dudak kaleminin söylediğim gibi oldukça güzel bir kırmızı tonu var. Kalenin hafif turuncu bir alt tonu var fakat dudak kalemi olarak kullandığınız da biraz turuncuya çalan bir renkte olmasına rağmen bütün dudağı boyadığınız zaman gayet güzel bir kırmızı rengi elde ediyorsun.
Kalemin çok yumuşak bir sürüşü var dudakta çok rahat bir şekilde yayılıyor ve ruj olarak kullandığınızda da rahatsız etmiyor. rengini çok güzel bir şekilde veriyor çok pigmentli ve kalıcı bir kalem  çok güzel bir şekilde dudağı yerleşiyor.
Özetlemek gerekirse hem dudak kalemi olarak kırmızı rujlarla kullanmak hem ruj gibi kullanmak için ideal bir ürün. Ben çok beğenerek kullanıyorum hepinize de tavsiye ederim.
REEC.

2 yorum: